Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok, ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy a párotok keyloggerrel (kémprogram) figyel titeket? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Nincs titkolnivalóm, de ez nagyon durva. Minden lépésemet figyeli a gépen, ahelyett, hogy ha kételye van, rákérdezne. Belemászott titokban a legintimebb szférámba és ez nagyon fáj. Voltak már neki sunyi dolgai és most ez... Ti mit csinálnátok a helyemben? Mondtam neki, hogy tudom, hogy figyel, de nem akarta megbeszélni.

2014. jún. 8. 11:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Azonnal repülne.. ez nem is lehet kérdés.
2014. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Elbúcsúznék tőle...
2014. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Bye bye Szása!
2014. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Lapát. Arra teszed vagy azzal csapod agyon.
2014. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
féltékenység új dimenziója. Hány évesek vagytok? Te vagy a pasi?
2014. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ha az én párom ennyire nem bízna bennem, akkor meg próbálnám vele megbeszélni a dolgokat, ahogy szoktam, de ha arra se hajlandó akor pá
2014. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt a vége fuss el véle. Idővel ez rosszabb lesz, esélyes, hogy meg is fog ütni egyszer csak.

Ha először csinálta szólnék neki, hogy ez volt az első és utolsó, legközelebb vége de azonnal. (és készülj is erre, a tapasztalat az, hogy aki ilyen megváltozni nem fog, csak óvatosabban fog figyelni. Szóval gyakorlatilag ennyi.)


Mivel nem fog változni, ezért idő kérdése és szakítás lesz a vége, (ez 99%) szóval sok szenvedést spórolsz ha már most ebben gondolkodsz

2014. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2014-ben még valaki keyloggert használ??? Nemár....
2014. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem, én vagyok a lány. Én 22, ő 25. A féltékenysággel nem lenne gond, volt, amikor ő is félreérthetően viselkedett és féltékeny lettem. Odaálltam elé és elmondtam neki, hogy érzek és miért érzek így. Ezért aztán (meg alapból is) elvárnám, hogy ha bármi problémája akad, beszélje meg velem, kérdezzen rá és ne sunyuljon ilyen szinten.
2014. jún. 8. 11:11
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
szerintem először próbáld megbeszélni vele és ha nincs bizalom akkor lapát, de adj neki még egy esélyt ha szeretitek egymást :)
2014. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!