Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira idegesít, hogy ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira idegesít, hogy ha van barátnőm, nem tudom szerelembe ejteni, pedig teszek érte, mert azokkal járok, akikkel akarok, de ők végül nem engem akarnak. Rossz érzés, hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Olyan rossz érzés, hogy nem tudnak belém szerelmesek lenni, pedig megvagyok dicsérve, hogy milyen segítőkész vagyok, türelmes, és megértő.


Én szervezem a progikat, akivel járok, megakarom ismerni, de aztán ők nem.


Rossz érzés, olyan mintha értékileg alacsony lennék.



2014. jún. 28. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:

öhm.. minek jársz olyannal aki nem is szerelmes beléd?

mármint eleve.. minek jöttök össze?

2014. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tőlük kéne megkérdezni....

Én szeretem őket, lehet ők meg az esélyt adják meg, de nekem nem sikerül meghódítani őket.

2014. jún. 28. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!