Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerintetek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek van így ėrtelme ennek a kapcsolatnak? Vagy kezdjek bele egy újba?

Figyelt kérdés

Kb. három hete vagyok együtt barátommal... Eddig minden jó volt szeretem meg minden de nem vagyok belé szerelmes még... Elmentünk egy házi buliba ahol közös társaság volt... És találkoztam ott egy fiúval aki első látásra nagyon megtetszett... Nagyon sokat beszéltünk olyan dolgokról amiket nem sok embernek mondok el de neki valamiért még is elmondtam meg ő is ugyanígy nekem mesélt magáról... És êreztem hogy vibrált köztünk a levegő... De nem történt semmi olyan hiszen barátom van de nála nem éreztem ilyet meg igazából senkinél se (pedig voltam szerelmes) Aztán haza kísért és rajta is látszódott hogy ugyanúgy van ezzel az egész dologgal mint én... Nem tudom mit csináljak.szerintetek szakítsak mostani barátommal?!


17/L



2014. jún. 28. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2014. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek után már igen. Pont ez a lényeg, a vibráció.
2014. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is fiatal vagy. Most tanulod, tapasztalod az életet.

Ha a másik pasi ennyire megfogott, és kölcsönös, barátkozzatok, randizzatok bátran, de szerintem először tisztázd magadban, h mit jelent a barátod, és ha nem jelent semmit, szakíts vele.

Aztán, ha nem lesz semmi sem a másikból, az sem baj...

2014. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))))
2014. jún. 28. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!