Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a három legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a három legfontosabb szakítási ok ami miatt vége lett egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 06:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

1. már nem szeretem

2. ha úgy érzem nem tart semerre sem a kapcsolatunk

3. egyéb(pl. egy harmadik személy miatt megy szét)

2014. jún. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

1. ha a másik nem vállalta az érzéseit, és egyszer így lépett a kapcsolatban, egyszer úgy.

2. nem volt őszinte, így nem tudtam benne megbízni

3. ha egyszerűen nem voltunk egy világ, nem tudtam vele beszélgetni, nem volt bennünk sok közös, tehát nem volt összhang.

2014. jún. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

1) Gyenge volt a szex

2) Nem dicsért, nem halmozott el a szerelmével

3) Nem szerette a gyerekeimet

2014. jún. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

- A fiú családot akart és nem érezte, hogy velem akarna közös unokákat.


- A fiú megrettent, úgy érezte "túl közel" került, és védekezni kezdett: A verzió: felhúzta a nyúlcipőt. B verzió: átment bántalmazóba.


- Úgy kezdtem vele járni, hogy nem ismertem, és a 3-4. hónapnál láttam, hogy valójában nem tetszik, amiket kértem, hogy változtasson, apróságnak tűntek nekem, de ő agresszíven elutasította.

2014. jún. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
mindig ugyanaz az ok, a többi csak következmény: elmúlik a szerelem.
2014. jún. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

1) Félrelépés egy egyéjszakás kalandban életünk első és utolsó veszekedése után, amit ő iszonyúan megbánt, de aminek a megbocsátásához én 24 évesen, menyasszonyként nem voltam elég bölcs és érett.


2) Ok nélküli féltékenykedés (egyébként elég vicces módon egy nagyon vonzó, eszméletlen jó testű, 10/10-es pasitól, aki után a nők fordultak meg a strandon, és ráadásul fiatalon, saját erőből és szorgalomból kiemelkedő egzisztenciát teremtett magának), túl nagy kontroll iránti igény, finom próbálkozások a szabadságomban való korlátozásra, amit soha senkitól nem vagyok hajlandó elviselni, illetve az, hogy attól próbálta többnek érezni magát, hogy úgy "általában véve a nőket" egyfajta alacsonyabb rendű lényeknek tekintette, vagy legalábbi igyekezett úgy beállítani.


Vicces és nagyon szórakoztató pasi volt, eleinte ezeket a nézeteit is humoros formában adta elő, de néhány év után rájöttem, hogy ez nála ennél több és mélyebb.


Évek kellettek nekem ahhoz a felismeréshez, hogy neki az édesanyjával vannak feldolgozatlan gyerekkori, kamaszkori sérelmei, és felnőtt fejjel még mindig megoldatlan konfliktusai és belső feszültségei, és tudat alatt azokat a rossz tulajdonságokat vetíti ki a nőkre - engem beleértve - amiket benne lát.


Ha felismerte volna és elismerte volna, hogy ez esetleg nincs rendben, és akart volna változtatni, talán a mai napig együtt lehetnénk, mert olyan elemi erejű vonzalom, "kémia" működött köztünk az első pillantástól fogva, amit sem előtte, sem azóta soha nem tapasztaltam meg.


Nagyon nehéz döntés volt a szakítás, mert úgy hagytam el, hogy nagyon szerettem, ő meg nagyon nehezen tudta elhinni és elfogadni, hogy komolyan gondolom, de tudtam, hogy nem tudnánk olyan harmóniában élni, ami nekem ahhoz kéne, hogy egyszer ő lehessen a gyerekeim édesapja.

2014. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

1, Korkülönbség

2, A kapcsolat kihűlt, az egyik fél már másfelé kacsingatott

3, A barátnőm teste jobban érdekelte mint én

2014. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1.hutlenseg

2.bantalmazas

3.tavkapcsolat

2014. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1. elmúlt a szerelem (3 hónap alatt... szerintem részükről sose volt az)

2. Nagyon különbözőek vagyunk. (életvitel, elvek, életcélok)

3. Nem igazi szakítás volt, mert még randi időszak, de nem én voltam az egyetlen de még csak a legkomolyabb sem. Szamár meg nem akartam lenni.

2014. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Megcsalás,hazugság,ex
2014. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!