Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a három legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a három legfontosabb szakítási ok ami miatt vége lett egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 06:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1-hazugság-bizalomhiány

2-nincs szerelem

2014. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

1. ő csak a szüzességemet akarta. 4 hónapot várt rá, majd elhagyott miután megvolt a dolog.


2. megcsalt, szakítottam, megütött, visszaütöttem, szakítottam (1 kapcsolaton belül)


3. nem ment a szex elsőre. Mindkettőnknek szar volt, én adtam volna még egy sanszot, ő nem, és a szakításhoz is gyáva volt. Simán csak nem keresett....Szóval nekem kellett kimondani hogy legyen vége.


Ha esetleg érdekel a többi is:


4. az exét választotta (aztán vissza akart jönni hozzám, de már nekem nem kellett)


5. meg akart csalni de annyira béna volt, hogy előbb lebukott és kidobtam, mielőtt még talált volna valakit. Vele még a szexig sem jutottunk el, olyan rövid volt a "kapcsolat".

2014. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem voltam szerelmes -->

Rájöttem, hogy szerelem nélkül nem megy a kapcsolat -->

Az első okból kifolyólag nem akartam kihasználni és tovább magam mellett tartani feleslegesen.

2014. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

unalom.

gyenge szex.

értéktelenségérzés.

2014. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon tanulságos válaszok!
2014. jún. 30. 22:58
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekesek a válaszok, főleg annak a tükrében, hogy a legtöbb válasz simán előfordul egy átlag házasságban pár év után (unalom, gyenge szex, stb.).
2014. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16: Amikor felmerül egy probléma, akkor azt sokszor csak az egyik fél akarja megjavítani, a másik inkább lelépne. Sajnos ezért legtöbbször egyoldalú a szakítás. Ritkább az, ha valóban mindent odaadtak már egymásnak a felek, amiért találkozniuk kellett, és békében válnak el. Az egyik általában adósa marad a másiknak, vagy kölcsönösen adósai maradnak egymásnak.
2014. júl. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!