Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kis híján elveszítettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis híján elveszítettem a barátnőmet. Többi lent?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, talán túlságosan is.. Le akarjuk korlátozni egymást, féltélenyek vagyunk. És ez már tényleg sok. Ma szakítani akart velem, mert ő ezt a korlátozást és azt, hogy mindenről be kelljen számolnia nem bírja. Azt mondta, nagyon szeret de jobb lesz így mert így csak szenvedünk. És ebben igaza van. De ezért nem akarom hagyni, hisz szeretjük egymást és ha akarjuk meg tudjuk oldani. Annyiba sikerült mentenem a dolgot, hogy ma találkozunk és nálam alszik, hogy megbeszéljük. Viszont amikor ezt letárgyaltuk a tömbáz előtt egymásnak estünk és csak úgy faltuk egymást.. nem tudunk egymás nélkül lenni és vonzódunk is egymáshoz. Hogyan lehetne változtatni a dolgokon, hogy nagyobb életteret hagyjunk egymásnak es ne veszekedjünk fölöslegesen?

2014. jún. 30. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bízzatok meg egymásban.
2014. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő szerinte nagyon erős személyiségek vagyunk és nem engedünk egymás szavának.. ez lehet a baj.
2014. jún. 30. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha zavarja a beszámolás, akkor van takargatni valója. Az is kérdés, hogy Te is beszámolsz-e neki.
2014. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15 évesen én is pont úgy fa-.szkodtam mint te most. Majd felnősz és igazi férfi lesz belőled, elhagyod ezt a hülye korszakodat.
2014. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!