Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom egyik legjobb haverjába szerettem bele?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt a barátommal, és egy hónapja a haverja megcsókolt azóta minden más... Nemtudom mit tegyek. Úgy érzem becsapom a barátomat és magamat is. De nem szeretném, ha ez miatt tönkremenne minden.

2014. júl. 1. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ribizlisors
2014. júl. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még szereted, valamennyire a párod vagy tiszteled, akkor mond el neki mit csináltál.
2014. júl. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott szerencsétlent, biztos nem érdemel ilyen r1bancot.
2014. júl. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ribizli
2014. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 biohazardxxx ***** válasza:

Szerény véleményem hogy baromi jó barát az ilyen aki lesmárolj a haverja csaját.... Ha felpofoztad volna és nem szeretsz be akkor nincs gáz! de mivel ezek szerint neked még jól is esett és hagytad nem szereted a barátod igazán csak vele vagy és jó valaki mellet lenni elven élsz vele. Nincs mit menteni könnyűvérű kislány vagy még...


Velem ugyan ez történt. jegyesem megismerkedett egy pasival összejöttek a hátam mögött szakitott velem én hoppon maradtam neki ott volt a pasi én megtudtam, a pasit összevertem a szép nagy motorját beb.sztam az árokba vele együtt majd hagytam boldogan éni őket! mikor szakitott rá egy évre vele a csóka összejöttünk és mikor a bizalmába férköztem a legboldogabb pillanatában k.basztam mint macskát sz.rni a nyilvánosság előtt. azóta én is jól érzem magam és ha nem nősz fel gyorsan te is igy jársz majd anyukám. Szóval gondold át....

2014. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!