Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok tovább lépni. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok tovább lépni. Ti hogy csináltátok? 15/f 1 éves kapcsolat volt.

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm akivel 1 évig jártam, és azt mondta hogy szakítani akar velem, mert sokat vitáztunk, és már így nem olyan boldog, nem olyan mint régen. Én sokáig reménykedtem, hogy még helyre tudom hozni, és "talán" majd sikerül... És csak egy csókig jutottam el vele, aztán el kezdett egyre jobban hanyagolni, nem beszélte meg velem, hogy miért, és hogy hogyan tovább... Mindig össze vesztünk, mert nem akartam a barátja lenni, aztán volt egy fiú, aki szerelmes belé, és az exemet mindig ő vele láttam, de már gondoltam, hogy mi lesz belőle... Kérdeztem az Adrit (ex) hogy van e köztük valami mindig csak hazudott, és ez miatt is össze vesztünk... Aztán egy nagyon nagy vita kialakult, és elég csúnyán össze vesztünk...

És nekem ez már sok. :'( Azt hittem, hogy minden megoldódik, de ő neki már van valakije, és nagyon rossz érzés... De én ezek után is Őt akarom hiába csinálta ezt... Egyszerűen szeretem... Nem lehet valahogyan megoldani? Köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 1. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2014. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nagyon fáj de sajnos ezt a helyzetet nem igazán lehet helyrehozni. Maximum idővel ha lehiggad ő is és szakít a másikkal.
2014. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem :/
2014. júl. 1. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan jártál egy lánnyal egy évig, és előtte jártál már mással is, és 15 éves vagy? Istenem, menjetek már vissza játszani...
2014. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak egy kapcsolatom volt... amit le írtam...
2014. júl. 2. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!