Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha elveszett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elveszett a bizalom, de nagyon szeretem? Ti mit csinálnátok vagy csináltatok?

Figyelt kérdés
Hazudott nekem, félek tőle meg is csalt. Állítása szerint nem. Bele lehet magyarázni, hogy nem azt is, hogy igen. Bármit. Bárhogy is van szenvedek, de azért szenvedek, mert szeretem és vele szeretnék lenni. Mi tanácsolnátok nekem? Mit tegyek? ...Tény, hogy hiába szeretem őt szenvedni nem szeretnék egy kapcsolatban vége lesz így, de mindent meg szeretnék tenni, hogy együtt maradjunk.

2013. ápr. 8. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Pszichiáter... de sürgősen!
2013. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

pff elaludtam a magyarázaton.


Ha fiatalabbak vagytok, akkor ugorjunk... ha nem akkor meg beszéljétek meg, vagy tedd azt amit az első válaszoló ajánlott és verjétek el a pénzeteket, yeah.

2013. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1! annak már semmi értelme

a bizalom az magától alakul kis és lassan, de nagyon gyorsan el lehet veszíteni, sajnálom, ezt megbocsájtani sem lehet, nem pedig a bizalmat visszaállítani, ez mindig a fejedben marad, szerintem fiatal vagy, gondold végig, ja akkor ne ő szenvedjen, ha nem Te, soha nem fogod elfelejteni, N

2013. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerelem bizalom nélkül? Mi az?

Legyen tartásod, és önbecsülésed. Ne hagyd megalázni magad a szerelem címszó alatt.

2013. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne, lépned kellene. LE
2013. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es :D látom nem érted a szó jelentését! :) :D
2013. ápr. 8. 13:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Most megcsalt vagy sem?
2013. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nyilván azt mondja nem én azt érzem igen. Biztosan egybefügg ez már a bizalmatlansággal, hogy már nem hiszem el neki.
2013. ápr. 8. 13:08
 9/14 anonim ***** válasza:
és ha azért mondja h nem, mert NEM??? :O
2013. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A bizonytalanság az egyik legrosszabb érzés,mellette még a kétségek.
2013. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!