Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Velem van baja? Lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van baja? Lehet hogy szünet kéne?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok. 5 hónapja együtt vagyunk a párommal, én még mindig szerelmes vagyok belé, az első pillanattól kezdve, ő azt mondta hogy ő már "házastárs" fèle szeretettel van irántam. Most 2 hétig szabadságon vagyok. A múlt héten 6 napig elmentem hozzá(másik városban él), a hétvégén egy fesztiválon is információs emberként dolgozott, de én ott voltam vele hogy tartsam benne a lelket (meg mert a barátnői utaztak egy hétig). Ezen a héten, visszajöttek, és nem hajlandó rám időt szakítani. Még egy délutánt sem. Vagy "most pihenek" vagy "most elmegyek a barátnőimmel" van. Interneten beszélgetünk egymással egy kicsit, de észre sem veszi hogy nekem mennyire fáj ez. Ha igazán fontos lennék neki, szerintem akarna ő is találkozni velem. Normális ez? Vagy ne várjam el egy nőtől hogy fontosabb legyek neki a barátainál? Pedig én mindig ott vagyok neki. Ha megkér, én így vagy úgy de tudok rá időt szakítani amikor akarja. Ő miért nem képes?

2014. júl. 3. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez a koptatás előjelei :((

Megérezte a nyár szelét , az új kalandok lehetőségét, és "hála a jó égnek" talált mellé szuper nőket akik oltogatják ellened, nem irigyellek..

Azért nem szakít rád időt, mert már nem Te vagy a fontos....

:(( U.I. igyekezz hamar feldolgozni, minél előbb vered ki őt a fejedből annál hamarabb lesz esélyed másnál... :))

2014. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális esetben egy nőnek fontosabb a párja, mint a barátai. Vagy legalábbis egészséges egyensúlyt tart.

Sajnos szívesebben van mással, mint veled.

2014. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még arra tippeltem volna hogy megjött neki vagy ilyesmi mert kissé szeszélyes. Vasárnap estig még úgy bújt hozzám mintha soha nem akarna elengedni. Láttam hogy örült neki hogy ott voltam. Ha pl. most én állnék elő azzal h emiatt szakítani szeretnék akk tuti hogy elkezdene bőgni. Egyszerűen nem értem.
2014. júl. 3. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, igen tipikus sajna, kell neki a biztos pont mármint Te, birtokolni akar, tudja, hogy Te ott vagy...

Szeszélyes mert még fiatalka lehet, valószínű nem élte ki magát.. :(

Jobbat érdemelsz aki megbecsüli az érzéseidet, nem kapcarongynak használ..

A bőgés meg ne hasson meg, mert ez szimpla érzelmi zsarolás..

Csernus apánk "Ilyenek a szeretk@rvák!"

2014. júl. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!