Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szünetet kért de mégis keres....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért de mégis keres. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hete 21 éves létére (nő) berugott egy rossz életű barátnőjével. Mondtam neki hogy ez így nem mehet tovább vagy a barátnők, buli vagy pedig én. És azt mondta hogy egy nagy elhatározás kell ehhez neki. És legyen szünet. Mondtam neki hogy jó. Húzta nyúzta 10 nap után mondtam neki hogy mondja ki mi legyen. Azt mondta hogy ő is és én is tudom hogy hiába határozná el magát ő úgyis elbaszná , mert hogy ilyen ember ... Mondta, hogy akkor ennyi. Aztán megszakítottam vele minden kapcsolatot ezt ő meglátta másnap már hívott telefonon a gondjával hogy ezeket csak velem tudja megbeszélni rám számíthat ezekről a dolgairól csak én tudok tegyem félre addig a mi gondjainkat és vigasztaljam. Hohóóó persze mondom nem vagyok én lelkisegély rám többet nem számíthat. Aztán mondtam neki hogy te sem gondoltad komolyan ezt a szakítást ... És azt mondta hogy hát nem ... még most sem tudja hogy ő mit akar. Mondtam neki hogy ne keressen majd ha csak dűlőre jut mert nekem ez így rossz ha keres. És ezt a választ kaptam tőle, hogy : Rendben nem foglak keresni mármint amíg birom....


Nem tudom ... ÉN még mindig reményekedek , hogy keresni fog vagy hagyjam nem tudom ( több mint 24 órája nem keres)... Tanácsokat várnék !



2014. jún. 7. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy hatalmas pacsit kapsz! Így kell csinálni, és nem papucskodni! :) Férfi vagy a szememben!!! Végre egy normális! Mit csinálj? Amit eddig...


22/F

2014. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rodrigoo ***** válasza:
Szerintem te szeretnéd, ha a kapcsolatotok tovább tartana, nem akarsz szakítani és ö sem. Elég durva választás elé állítottad, mondjon le a bulizásról és a barátairól? A pia az tényleg ciki, de buli és barátai... szerintem fontos ez neki. Mérlegeld, hogy el tudod fogadni olyannak, amilyen; szereted e öt így? Nem a barátai meg a buli tölti le az ember torkán a piát hanem ö maga. Nem más a felelős ezért hanem ö. Nehéz lehet elfogadni, hogy a szerelmed hibázhat, de mindenki esendő. Mérlegeld hogy így is szeretnéd, ha igen, akkor mire vársz?
2014. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel. eddig nagyon jól csinálod, talán kicsit tényleg kemény kérdés ez, de figyelj ha nem, hát nem. ő dönt. vagy te, vagy a felelőtlen élet. és ne felejsd! ha azt mondja nemtudja, az nem. ami nem biztos, az késòbb se lesz.
2014. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!