Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy kapcsolat tönkre megy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolat tönkre megy, a felek döntésképtelenek, mással való érintkezés viszont egyértelműsíti, hogy?

Figyelt kérdés

... a legjobban egymással működnek a dolgok, van esély helyre hozni még az egészet?


Nagyon elbasztunk sok mindent, most nyitott kapcsolatba kerültünk. Közben ő hagyta, hogy felszedje egy pasi, de lefeküdni se akar vele, mert hiányzik neki, hogy én legyek ott. Minden nap beszélünk de a nyáron el leszünk szakadva egymástól a munka miatt. Nekem csak ő kell, ő viszont hol nagyon velem van, hol úgy érzem, teljesen kihűlt. Azt mondja, nem szűntek meg köztünk igazán az érzelmek, ha velem van, ugyanúgy érez. Vissza akarom őt kapni, de rettegek a nyártól és nagyon fáj. Szerintetek egy ennyire szétcsúszott felállásból még lehet javítani, ha egyszer végülis nyilvánvaló, hogy nem érzi azt más mellett, amit kellene és amit velem érez?



2014. jún. 8. 13:32
 1/2 A kérdező kommentje:
9 hónapja együtt, ő 22 én 21
2014. jún. 8. 13:33
 2/2 anonim ***** válasza:
egy próbát megér
2014. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!