Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szünetet kért, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szünetet kért, nem tudom mit csináljak. Itt van vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Első szerelemem, már több mint egy éve együtt vagyunk. Az elején minden tökéletes volt, imádtuk egymást. Nem csak szerelmesek voltunk, hanem legjobb barátok is egyben. Az elmúlt hónapokban megromlott a dolog, én nagyon szeretem továbbra is, de tőle ezt már nem érzem egy ideje. Nem örül mikor meglát, nem keresi az érintkezést velem, a szex sem olyan mint régen, pedig most váltottam tablettára. Rákérdeztem, azt mondta szeret csak neki sok, hogy mindennap lát (osztálytársak vagyunk). Szabadságot szeretne, én meg pont több törődést, mert akkor tudok mellette boldog lenni, ha ezeket megadja. De ha így áll a helyzet akkor még ennyi figyelem sincs kilátásban nekem mint amennyi most... Sokszor megbánt, sokat sírtam miatta, de szeretem. Tegnap ismét összevesztünk és szünetet kért. Azt mondta szeretné ha boldog lennék, de mellette nem tudok az lenni. Én inkább vagyok vele, mint boldog...

Majd keres, de ezzel csak a szakítást húzza? Van okom reménykedni, vagy döntsek a szakítás mellett? Nélküle nem tudom mit kezdek az életemmel...



2014. jún. 14. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nélküle is lesz értelme az életednek, még ha ezt most nem is hiszed el.
2014. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez a szünet dolog egy baromság, viszont nem jó az sem ,ah folyton a nyakán lógsz.
2014. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha mindennap látom akarva-akaratlan elvárom azt, hogy beszéljünk pár mondatot... Vagy ne vegyük figyelembe egymást a hétköznapokban?
2014. jún. 14. 12:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy pár mondat miatt van kiakadva...
2014. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Legyenek külön programok is... volt egyszer egy pasim aki azt akarta h minden nap talalkozzunk és ne nagyon legyenek külön programok, úgy éreztem h megfulladok...
2014. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
A szünet azt jelenti, hogy gyáva vagyok azt mondani, hogy szakítsunk.
2014. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén is találkozunk, vagy egyikünknél, vagy elmegyünk valahova. De neki ez sok... Csak ha szeret akkor hogy lehet sok? Nekem miért nem sok, ha neki igen?
2014. jún. 14. 12:27
 8/15 anonim ***** válasza:

"Sok, hogy mindennap lát"... a feleségét is látni fogja mindennap, ennek nem kéne gondot jelentenie, ha már ragaszkodtok, kötődtök egymáshoz. Iskolások vagytok, lehet, hogy még fiatalok egy ilyesfajta kötelék kialakításához és fenntartásához - mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok több 16nál.

Persze ha folyamatosan a sarkában lihegsz és nem hagyod szólni máshoz, nem tud miattad energiát fordítani a többi emberi kapcsolatára, az már valóban lehet sok, nem vagyok ott, hogy ezt megítéljem.

2014. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 BlackSword ***** válasza:
100%

Na éppen ezért nem jövünk össze osztálytárssal... Gyakorlatilag alig vagytok külön... Néha kell az, hogy elmenj a barátnőiddel csajos dolgokat csinálni, és néha neki is kell, hogy a haverjaival legyen... Legyetek együtt, és legyetek "csapatjátékosok", de legyen meg a külön világotok is, a külön életetek...


Hagynod kellene, hogy hiányozz neki...

2014. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
jaja, osztálytárs tabu... neki azért sok mert más típusú ember. fogadd el...
2014. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!