Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyes szülők gyermekük barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes szülők gyermekük barátnőjét/barátját miért annak szüleivel, vagy rokonságával minősítik?

Figyelt kérdés
Rengetegszer tapasztaltam már filmekben és a valóságban még inkább (néha édesanyámnál is), hogy egyes szülők azért nem engedik összejönni gyermeküket egy lánnyal/fiúval, mert az ő családja így, meg úgy... Pedig az alapvető dolog, hogy az embert NEM a szüleinek tettei, hanem az övéi minősítik. Ezt tanultuk is! Na, de a lényeg, hogy 2 éve beleszerettem egy roma származású lányba és össze is jöhettünk volna, ha anyám nem szól bele ebbe. Teljesen megalapozatlanul elmondta mindennek a családját, mert volt ott még 2 roma fiú is, akik szerelmesek voltak belé és elüldöztek a lánytól. De a lány akkor engem szeretett. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy egyes szülők ezt a hamis nézetet miért erőltetik gyerekeiknek???

2014. júl. 4. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert a neveltetését mindenki otthonról hozza.


Ez nehéz felülírni és nagyon is igaz az emberekre. Lehetsz te akár milyen kiművelt, ha egy koszfészek családban nőttél fel és neked sem fontos így a tisztaság. Vagy úgy beszélsz mint egy kocsis.

2014. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DanteSparda ***** válasza:
70%
mert előitéletesek
2014. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ennél sokkal rosszabb nálunk... az én szüleim mindenkibe belekötnek. mindegy mibe, csak valamibe muszáj nekik...
2014. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ez már csak így szokott lenni... :/

plusz ha komolyabbra fordul akkor nincs kedvük jópofizni velük..

2014. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. júl. 11. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!