Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm anyja szerintem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm anyja szerintem meg akarja akadájozni hogy beszélgethessünk neten keresztűl barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Barátnőm anyjának és egyben leendő anyósomnak egy nagyon "remek" ötlet pattank ki a fejéből tegnap este. Kitalálta hogy nem foglya fizetni az internetet de azt ne kérdezzétek h miért èn se értem... Barátnőmmel teljesen beparáztunk mert igy egyáltalán nem tudnák beszèlni csak telefonon meg akkor ha talán tudunk találkozni egy héten egyszer... tudnátok valami jotanácsot mondani hogy miként oldjuk ezt meg? még nem teljesen biztos mert már mondott ő is mondott már mindent... de nagyon félünk hogy ezt megteszi... mit tennétek ilyen helyzetben?

2014. jún. 29. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzt ti is összetudtok rakni havonta.
2014. jún. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igy van. Amíg nincs net, addig sokat olvasnék
2014. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elözö ötlet kimondottan jó, feltéve, hogy a helyesírást is tanulmányozza a kérdezö, mert igencsak ráfér!
2014. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasert... mobilrol irok. de ha senkinek semmit otlete akkor koszonom a "sok segitseget" :)
2014. jún. 29. 08:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Én senki vagyok? Nem tudtok kifizetni pár ezret havonta?
2014. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ez legyen a legnagyobb problematok hogy nem lesz net....

mintha ti nem tudnatok fizetni lol

vagy ott a mobilnet, rengeteg app chat-elesre

2014. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

félreértések elkerülése végett: mobilról lehet melléütni, vagy ékezet nélkül írni. mindkettő marha idegesítő, de meg lehet magyarázni.

de annak hogy mi j és mi ly nincs köz a mobilhoz, gyenge kifogás


egyébként meg beszéljetek! a problémák nagy részében az emberek nem kommunikálnak, hanem kitalálják, hogy a másik mit gondol...tessék leülni a barátnőddel, meg az anyukájával és kideríteni hogy miért döntött így, van -e bármi problémája veled, stb. és ha valóban nincs más megoldás, akkor el lehet gondolkozni hogy esetleg ti fizessétek. de először látni kéne hogy mi a probléma

2014. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, mi is tudnánk fizetni csak ott a gáz ha vége a nyárnak onnantól nem mert akkor nem folytathatom én se év közben a diákmelót :D

Utolsó válaszoló pedig köszi :) ma délután átmegyek hozzájuk és megbeszéljük hogy akkor most miért döntött így meg stb.. bár barátnőm anyja elég érdekes személyiség tehát nem biztos hogy sikerül mert múltkor is csak kérdezett tőle valamit barátnőm tök kedvesen semmi komoly dolgot csak hogy kell e valami a boltból és leüvöltötte ezért is. Tehát ez a megbeszélés nem biztos hogy sikerül de megpróbáljuk:)

2014. jún. 29. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!