Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit érzek, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek, nem tudom mit érez. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A szituáció a következő:van egy barátnőm és a volt barátja,segítettem összejönni nekik,segítettem kb. együtt maradni és segítettem szakítani is,főleg a fiúnak. Persze van itt egy pár más viszontagság is de a lényeg az,hogy már nagyon régóta a legjobb barátom a srác,de egyszer megcsókolt mindenféle előzmény nélkül,megbeszéltük,hogy senki nem akar semmit mégis mindig megismétlődik. Állítólag másképp néz rám a környezetem szerint,féltékenykedik,megdicsér,félt.Nagyon fontos nekem,de nem tudom,hogy ez csak baráti törődés vagy többre gondol és nem meri megmondani. Lehet picit butának hangzik a sztori,vagy butának tűnhetek,de azért szeretnék épkézláb tanácsokat kapni arra,hogy mit is kellene tennem.Esetleg hasonló helyzetben volt már valaki? Előre is köszönöm(és a rosszmájú megjegyzéseket jó lenne ha hanyagolnátok). 16/l

2014. júl. 7. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Khm khm, a baráti kötődésbe a csókolázás nem igazán illeszthető bele :-DDD

A te leírásod alapján biztosan szeretne tőled valami komolyabbat "barátságnál", de szerintem óvatos és kivár. A helyes kérdés úgy hangzik, hogy te akarsz-e tőle valamit, ezt döntsd el, aztán lépjél!

2014. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a leírásod alapján szerelmes beléd, nem kell cifrázni
2014. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Éppen hasonló helyzetben vagyok egy barátommal, most mentek szét a barátnőjével hosszú idő után és a szakításuk után nem sokkal csókolóztunk, azóta már többször megismétlődött az eset.

Ha már túl van a barátnőjén és te meg egy ilyen kérdést felteszel, akkor valószínűleg érdekel a srác :) (és te is őt ;) ) egy próbát nem ér meg?

2014. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 magic csajszi ***** válasza:
Szerintem, lehet, hogy ez egy olyan, több, mint barátság, de kevesebb, mint szerelem szitu. De a leírásod alapján szerintem szerelmes beléd. Te szerelmes vagy belé? Ha nem vagy biztos benne, ne lépj, vagy állítsd le. Én is belekeveredtem egy hasonló szituációba, a vége pedig az lett, hogy mára alig kommunikálunk. Gondold meg. Ez csak az én véleményem és tapasztalatom. Azért, sok sikert. :)
2014. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek teljes mértékben igaza van :D Az utóbbinak pedig annyit,hogy nekem is mindig ez jut eszembe,nem érzem(mert még valószínűleg nem tudom,hogy milyen),hogy szerelmes lennék,de nagyon fontos nekem,nem tudom megérné e kockáztatni ezt a barátságot(mert mindent leszámítva nagyon jó barátok vagyunk).köszönöm a válaszokat,mindenhová ment zöld pracli :D
2014. júl. 7. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!