Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok dühös a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok dühös a barátomra? Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy meglehessen érteni, hogy mit érzek ugorjunk fél évvel vissza.

Az apja kint dolgozik a Franciáknál. Akkor kért nagy szabadságot. Itthon volt néhány hétig. Azután visszament. Hat nappal ez után a barátomat megműtötték(vakbél műtét, súlyos volt). Apukája nem bírt szabadságot kivenni, hogy hazajöjjön a fiához. Az anyukájának személyesen ajánlottam fel, hogy segítek az ápolásban és a ház körüli munkában. Úgyhogy mentem takarítani, ápolni, mosogatni, főzni, ápolni. Tehát beosztottuk egymás között a teendőket. Így ment egy kis ideig. Szerencse akkor épp szünet volt a suliban.


Márciusban elköltöztem otthonról. Tehát dolgozok, meg tanulok is. Emellett egy hét hónapos kutyust(törpe shcnauzer) nevelek. Őt egy hete műtötték (elülső lábát, mert elütötte egy biciklis)


Tegnap nem kellett bemennem a suliba, és ma se. Úgy volt, hogy tegnap viszem a kutyust a dokihoz, hogy megnézze minden oké, stb. Erre úgy lebetegedtem, hogy ágyhoz voltam kényszerülve. Lázas voltam. Máma szerencsére jobban vagyok.

Megvolt beszélve a barátommal, hogy az egész napot együtt töltsük (addig amíg én a kutyával lettem volna, addig ő bográcsozott volna). Na igen, de. Telefonáltam, hogy nagyon beteg vagyok, nem birok felkelni és elbírná-e vinni a kutyát a dokihoz. Ő meg kijelentette, hogy neki meg eltört a keze és nem bírja elvinni (nincs is eltörve a keze).

Végül a barátnőm vitte el a kutyát a saját programkát feláldozva. A szüleimre meg nem számíthattam, mert borzalmasak, írányitották az életemet, megszakítottam velük a kapcsolatomat.

Nagyon rosszul esett/esik az egész, amit a barátom művelt. Pedig nem kértem nagy dolgot, és amikor szüksége volt rám szó nélkül mentem hozzá.

Egy éve vagyunk együtt. 19 évesek vagyunk.


2014. jún. 20. 08:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki végig olvasta! Kérlek, hogy normális választ írjatok!
2014. jún. 20. 08:22
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg hazudott, és benne hagyott a pácban, akkor eléggé egyértelmű.

Én azt is meggondolnám, hogy komolyan őt akarom e hosszú távon...

2014. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt hazudta hogy eltört a keze csak hogy ne keljen segítenie neked és te ott rohadtál mellette egész végig amikor beteg volt. Már bocsi de a barátod egy féreg. Szerinted vond kérdőre, és a reakciója alapján dönts hogy mi legyen vele. Mert hogy én eltaposnám az szentbiztos. Bocsi :(
2014. jún. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos a dühöd. Tökéletesen leírtad/megfogalmaztad a lényeget, te szó nélkül pattantál, ápoltad és segítettél a családjának a ház körül, ő meg arra nem volt képes, hogy a kutyáddal elugorjon az állatorvoshoz...és még hazudott is a karjáról. Szerintem nem hozzád való és nagyon nem érdemel meg téged ez a srác...szerintem, ha még egyszer ilyet vagy hasonlót csinál, gondolkodás nélkül hagyd ott! Fiatal vagy még, találsz jobbat, aki megérdemel téged és tesz is ezért valamit. És habár 1 év sok idő, inkább 1 év után váljanak el útjaitok, mint 2 gyerek és pár év pocsék házasság után derüljön ki, hogy egy szaralakra áldoztad a fiatalságodat.
2014. jún. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elég szemét volt tőle. De egy ennyi idős pasin meg sem lepődök,hogy a buli fontosabb volt.

Most neked kell eldönteni mennyire esett ez rosszul!?

Aztán ezek alapján dönteni a büntiről.

2014. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha az egész sztori annyi lenne hogy azt hazudta, hogy el van törve a keze pedig nincs akkor is nagy gáz lenne...
2014. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hűha. :(

Férfiként írom, hogy az mocsokság tőle. Ennyit nem vállalt be, de ráadásul HAZUDIK is na az igazán féregség. Ezt függetlenül mondom attól, hogy te meg szó nélkül segítettél. Én nem csak hogy a párom kutyáját elvittem volna dokihoz, de utána szó nélkül átmentem volna hozzá, hogy ápoljam mert FONTOS nekem. Nem tudom mit mondjak, mert ha már most ilyen dologban nem lehet rá számítani és még hazudik is akkor mi lesz később?

Nem szívesen írom, de gondold át ezt a kapcsolatot.

Ja és igen, jogosan vagy dühös rá!

2014. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit tegyek...:(

Nagyon megbántott, meg dühös is vagyok rá... de szeretem (azt hiszem)...

2014. jún. 20. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:
utálja a kutyádat
2014. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szemétség volt tőlle. pláne hogy te mindent feláldoztál érte.Segítettél neki a bajban.Ő meg ennyire nem képes.Mi lesz később ha már ennyitnem tud megtenni érted?
2014. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!