Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok féltékeny a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny a volt barátomra?

Figyelt kérdés
én szakítottam a barátommal 2 év után, mert már elmúlt a szerelem de annyira féltékeny leszek ha megtudom,hogy másokkal ismerkedik. pedig én is ismerkedek és hiába,hogy én szakítottam de gyomor görcsöm lesz ha elképzelem,hogy másokkal randizik. viszont én nem akarok már tőle semmit. ez miért van?
2014. máj. 4. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl sok tündérmesét néztél ... a szerelem elmúlik, vagyis inkább azok a hevesebb érzelmek, amiket sokan a szerelemmel azonosítanak és ha neked csak ez a fontos a kapcsolatban, akkor éretlen vagy; ha nem ez, akkor pedig csak birtokolni akarod az exedet, ami ismét csak nem túl szerencsés; a harmadik lehetőség az, hogy mert nő vagy és előfordul, hogy még ti magatok sem tudjátok, hogy mi miért van, amit most is láthatunk.
2014. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez velem is így volt, én dobtam, de még 1 évvel később is furcsa, ha látom mással.

Nem lehet, hogy nem őt sajnálod, hanem a te önbecsüléseden ejt csorbát, hogy úgymond a "helyedbe lépnek"?

2014. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló tökéletesen megfogalmazta a választ a kérdésre.
2014. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minthogy az érzelmeknek soha nem lehet egy csettintésre vagy parancsszóra parancsolni, így valószínleg még benned vannak az emlékek, érzések, nosztalgiák vele kapcsolatosan. Jó lenne majd egyszer leüljetek beszélgetni arról, hogy ő vajon mit érezhetett a szakításkor és mit érez jelenleg irántad.

Akik azt írták fennébb, hogy a nők nem tudják, hogy mit akarnak, hát nem kell sokat keresgélni azért, hogy töketlen, férfiatlan és immatúr 30 feletti hímeket találjak.

2014. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!