Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy lassan 4 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy lassan 4 év után csak néha lángol fel a szenvedély? Amúgy meg csak elvagyunk.

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem,normális.
2014. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mit lehet ellene tenni, hogy majd a házasság ne legyen 2 idegen kapcsolata?
2014. júl. 11. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne házasodjatok össze. Vagy újragyújtjátok a tüzet, vagy szerintem nincs értelme összeházasodni, mert mindig ott lesz az a gondolat, hogy mi lett volna ha.. ha inkább szétmentek, és találsz valaki olyat, akibe életet végéig igazán szerelmes leszel. Szerintem. Nem rosszból mondom, sajnos én is valami hasonló helyzetben vagyok, és elég komoly dilemma..
2014. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szerelem se tart életünk végéig, de félek, hogy uncsi lesz aztán... ő viszont megbízható, és tekintve h mennyi állat szaladgál odakint :S
2014. júl. 11. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális, de arra utal, hogy már nem sxeretitek egymást úgy mint régen. Szenvedély és szerelem nélkül ne gondoljatok házasságra, mert tönkreteszitek egymás életét!!!
2014. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De valahogy jobb is nekem ez a higgadtabb állapot...
2014. júl. 11. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:
mi is csak elvagyunk. 15 éve. nem lángol fel semmi.
2014. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim már 25 éve házasok. Imádják egymást és a szenvedély is megvan köztük(enyhén fejeztem ki magam). Nem szabad azt gondolnunk hogy normális a szenvedély nélküli szerelem. Ne magyarázzunk meg mindent a szürke hétköznapokkal. Mi magunk alakítjuk az életünket,hozzáállás kérdése.
2014. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!