Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek szenvedelyes?

Figyelt kérdés
Az elmult idoben nem voltam ugy fiukkal es ugy erzem hogy egy kihült szemelyiseg lettem, vagyis szuz vagyok de szeretnek egy kis szenvedelyt bevinni az eletembe csak nem.tudom,hogy mit tegyek..hogy tudnek egy fiut lenyugozni valamivel izgaalomba hozni ? segitsetek kerlek

2014. jún. 13. 07:35
 1/2 egybaba ***** válasza:
Első sorban fel kellene fedezned önmagad. Mire vágysz? Mire izgulsz. Mi hoz tűzbe? Ha ezt felfedezted, utána majd a következő lépésben erre alapozva ezt lehet fokozni egyedül, vagy ha lesz párod - vele megosztva kettesben.
2014. jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erre születni kell..személyiségtípus vérmérséklet.

Én szeretnék kevésbé szenvedélyes lenni néha túl érzékeny drámaian viselkedem ez se tetszik a pasiknak sajnos tapasztalat..:S

az ágyban persze az kell nekik. LEgyél bátor.;)

2014. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!