Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatod van, és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatod van, és szerelmes leszel valaki másba?

Figyelt kérdés

Előfordult veletek, hogy volt párotok, aztán egyszercsak "besétált" valaki az életetekbe és éreztétek, hogy annak ellenére, hogy nem is ismeritek igazán, sokkal többet éreztek és a jelenlegi kapcsolatból kiszálltatok ezért?


Hogy történt? Meséljeteeeek! Köszi :)



2014. júl. 11. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
1 éve vagyok együtt barátnőmmel.1x lettem szerelmes másba,meg ő is...még mindig együtt vagyunk :D
2014. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még olyan 17 éves lehettem. Az akkori barátnőmmel kb. 1 éve voltunk együtt. Nem voltunk meg egymással valami jól, voltak igen durva veszekedéseink is. Egyszerűen nem illettünk egymáshoz. Egyszer elhívtak egy házibuliba, ott ismertem meg egy kedves és aranyos lányt, igazi kincs ő a mai világban. Vele sok közös jellemzőm van, szeretünk zenélni, táncolni, jól megvagyunk együtt immáron 3 éve.


20/F

2014. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint amikor megismerkedtetek volt kapcsolatod?
2014. júl. 11. 23:20
 4/8 A kérdező kommentje:
:) dejó! Örülök! :)
2014. júl. 11. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:

így megy ez vagy 5 ezer éve legalább. Ha szereted őt, akkor ő az embered.


A másiknak meg kell ezt értenie.

2014. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen . Életemben 1x lettem szerelmes, még mindig ugyanazt a férfit szeretem, ő lett a férjem. Mióta ő van nekem, és felébresztette ezeket az érzéseket, soha senki másra nem tudtam férfiként nézni. Volt olyan aki konkrétan el akart csábítani:D és valóban helyes, pasiról volt szó, sokszor próbálkozott, de bennem semmit nem mozgatott meg, pont azért, mert nekem ő nem egy férfi, hanem csak egy ember, egy munkatárs volt. Semmi több. Volt pár olyan, hogy randira hívtak, annak ellenére, hogy elmondtam házas vagyok. Nem foglalkoztak vele. Én sem velük.


Ha van kapcsolatod, de beleszeretsz valaki másba, akkor abba soha nem voltál szerelmes akivel kapcsolatban vagy. Mert akkor a másikba nem szerettél volna bele....


Akivel kapcsolatban vagy, az csak fellángolás. (Már ha rólad van szó)

2014. júl. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok.Tegnap szakított velem a lány :D
2014. júl. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jaj! Sajnálom a szakítást :( De fel a fejjel!:)


Köszönöm a válaszokat! Nem, nem én vagyok az aki csupán kapcsolatban van, nekem ez csak valódi érzésekkel működik, szóval úgy vagyok mint Te kedves válaszoló, hogy ha szerelmes vagyok akkor nem látok mást csak Őt :)


Azért kérdezem, mert ezt látom magam körül. Felszínes kapcsolatok tömkelegét, ami csak ritkán szól valódi érzelmekről...

2014. júl. 13. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!