Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire "gáz": egy 1. éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "gáz": egy 1. éves egyetemista fiú és egy 2. éves egyetemista lány?

Figyelt kérdés
korkülönbség, külső szemmel, stb.

2014. júl. 13. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Jöjj össze vele nyugodtan, nem gáz az az 1 év. :)

Ja és ne hallgass azokra akik lehurrognak mi közük hozzá? :D

2014. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz hogy egyetemistaként ilyen hülye kérdést teszel fel.
2014. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés gáz... Egyetemről beszélünk. Egy elsőéves akár idősebb is lehet, mint egy másodéves.
2014. júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
5 ével időseb a feleségem nálam az az 1 év semmi
2014. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ja tényleg, ez ugye egyetem. Amit külön ki is hangsúlyozol, szóval akárhány évesek lehettek tulajdonképpen,,


de igazuk van egyetem... illetve a nagy francot, ez pont mutatja hogy az egyetem nem feltétlen egyetem > középiskola intelligencia tekintetében

2014. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2 évig jártunk, pedig így voltunk, mint ti. Tök menő voltam meg ő is:)
2014. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Semennyire. Mégis miért lenne az gáz? A szerelemben a kor nem számít, még akkor sem ha a lány idősebb, mert ha szeretik igazán egymást, akkor elfogadják a másikat úgy, ahogy teremtette a jó ISten.


Példának felhozom a saját esetemet. Mikor összejöttem a legelső barátommal (akivel a mai napig ól megvagyok) én 13 és fél éves voltam, ő pedig 19. Mostanra már 3 éve vagyunk együtt. Tudom, ez még nem olyan sok, de ez csak egy példa volt. ÉN jóformán még gyerek voltam, de ő mégsem hagyott el, azt gondolván, hogy én még csak egy pulya vagyok és nem égeti magát a haverjai előtt, meg senki más előtt. Mostanra pedig én is kész nő lettem. ÉN nem járkáltam fel akkoriban a gyakorikérdésekre és kérdezgettem, hogy mennyire gáz, hogy 6 év van közöttünk és én 13 éves vagyok. Mert én biztos voltam benne, hogy szeretem, és mások véleménye pedig nem érdekelt. De aki iide jön megkérdezni az ilyesmit, az közel sem biztos a dolgában.

2014. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tudok olyat, hogy egyetemista lán y+ gimis fiú. (A fiú csak 1 évvel fiatalabb, de 5 éves gimibe járt.)
2016. febr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!