Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetemista fiúk! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista fiúk! Mennyire vonzó számotokra egy fizikus lány?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy ezen a szakon nincs túl sok lány. (fizikus fiúk: erre a szakra járó lányokat az ismerkedés során előnyben részesítitek, vagy ez nem fontos?)

2014. jan. 3. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
semmenyire
2014. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerelmesek tantárgya, ez a Fizika! ez a fizika! szerelmesek tantártgyya, ez a fizika! ez a fizika!
2014. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha jól néz ki, akkor ugyan olyan vonzó, mint egy jól kinéző btk-s vagy miegymás:D
2014. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen hogy milyen szakra jár , hiszen nem azért lesz valaki szerelmes belé mert ő pont fizikus.
2014. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Öhmn, hátőő, az csak egy ÁLTUDOMÁNY! (KÉMIA RULZ! :P)
2014. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is lehet vonzó,hiszen szeretem az okos lányokat,és tudok is egy ilyen lányról,aki mellesleg az egyetemi tanárom lánya.Gyönyörű a csaj,és többször láttam már,meg a tanárom is mesélt már róla. :D

Szóval nekem például tetszene az biztos. :D

2014. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én történész vagyok, és örülnék egy fizikus lánynak, mert a magánéletben nem akarok szakmázni! :D
2014. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze csak mutassa meg a teljes, totális vagy szubsztanciális differenciálhányadosát.
2014. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Kismellű, borotvált és lenyeli?? Mert akkor nagyon... na jó, elég ha borotvált és lenyeli, lehet nagymellű is. :D :D :D
2014. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én fizikusnak tanulok, és az előtt is tetszettem a férfiaknak, mielőtt még belevágtam volna. A nem túl okos fiúk szerintem kifejezetten utálják, hogy mérföldekkel okosabb legyen náluk a lány, meg én sem bírom idegekkel, ha megszólalok az élet dolgairól, és akkor annyit mond rá a srác üveges tekintettel, hogy "aha, ebben lehet valami". Kiráz az ideg a nem eléggé okos fiúktól. Szeretem, ha egy férfi tud komplexen és elvontan gondolkodni, és jól meg tudja fogalmazni az érzéseit, gondolatait. Volt már több olyan, hogy nagyon tetszett külsőre egy srác, de hát annyira mások voltunk, hogy csak unatkoztam mellette.


Szerintem fontos még az érzelmi intelligencia is. Igaz, hogy többnyire fizikusokban vagy egyéb természettudományos érdeklődésű illetőkben látom a potenciált, hogy jó beszélgetőpartner legyen. De álljunk már meg! Miért nem te választasz?? A kérdésed úgy hangzik, mintha a férfiakon állna vagy bukna a dolog, hogy magányos leszel-e vagy sem.


Ha nekem valaki megtetszik, odamegyek, leszólítom, és rövid időn belül már elbűvöltem (tudom, ez nagyképűen hangzik, de nem erről van szó, csak a hozzáállást akarom szemléltetni). Vagy ha nem bűvölöm el, akkor nem ő a megfelelő és kész.


Szerintem ha fizikus lány vagy, inkább az a nagy dilemma, hogy hol találsz megfelelő szellemi társat.

Én például mindig egy fizikust kerestem, aki mégis művészlélek, vagyis hozzám hasonló. Nem szeretem a kockafejűeket. Ja, és ha jól nézel ki és van értelmed, akkor meg úgy gondolod, hogy kihajítanának a fiúk, mert "jaj, ez a lány fizikus...akkor nem kell"? Kit érdekel? Annyi férfi van a világban, nemcsak az egyetemben lehet gondolkodni, de egy közösségben meg egyébként is egymásra talál az, akinek kell. Az én iskolámban szerintem megvan kb. 20-30% lány fizika szakon. Nem olyan rossz a helyzet, és sok évfolyamtársam összejött egymással.


Én például az iskolában egy előadói versenyen megláttam egy elsőéves fizikus fiút (én vagyok másodéves), és tetszett a filozófiai téma, amit boncolgatott. Nem egy adonisz vagy ilyesmi, de már nagyon ki voltam éhezve egy hasonló szellemi beállítottságú férfira, és hát két hét múlva megláttam a folyosón...rövid hezitálás után utánamentem, és megadtam az elérhetőségeim, hogy szeretnék vele beszélgetni, mert...


2 nap alatt teljesen egymás bűvöletébe estünk. :) Ezt jól jegyezd meg: MINDIG a nő választ! :) Csak keresni kell, és találsz. Néha lesznek pofára esések, néha beleszeretsz egy-egy oktatódba, de ezeken túlesel és minden jó.


Üdv.

22/L

2014. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!