Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Továbbra is ilyen felénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbbra is ilyen felénk lesz? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel voltam 4szer randizni és ma volt a negyedik megkérdezte h leszek-e a barátnője mondtam h igen..... Csak olyan fura h a kezemet sem merte magfoni vagy egy puszit sem kaptam és igy megkérdezi ....aztán meg beszélgettünk és viccből feljött a smárolás têma (én mar smároltam ő meg nem ) és megdöntöttem a fejem es adtam neki egy puszit ami átment smárolásba ....de meg mindig ugyon olyan felénk volt utanna is .... Fog ez meg változni vagy mindig ilyen marad...??

2014. júl. 9. 18:28
 1/7 anonim válasza:
Fog változni csak azért nem mer ő kezdeményezni mert gondolom te vagy neki az első! :)
2014. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ėrtesz már te is a smároláshoz 15 ėvesen... ajajjjj.
2014. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól, hogy megcsókolsz 1 félénk fiut, és biztatod, attól még nem lesz neki alul több.
2014. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fényember ***** válasza:
Hát fogd meg te a kezét..nem nagy kunszt :D...én úgy jöttem össze a barátommal hogy smároltunk..utána pár napra rá taliztunk...nem fogta meg a kezem...aztán az úttesten mentünk és elhúzódtam úgy a járdára mellé (mert jött egy kocsi) és a kezébe csúsztattam az én kezem...ennyi volt..azóta már jó ideje együtt vagyunk :)
2014. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fog változni hát! :D csak szarik, hogy beég, bénázni fog... te meg tudod, hogy első neki, gondolom nincsenek is elvárásaid, de őt ez nem fogja megnyugtatni :))
2014. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fog. Csak o meg kezdo es ezert fel de majd lesz ez mashogy is!:)
2014. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jobb lessz majd az én barátommal is így volt ... 8 hónap után smároltunk neki is meg nkm is az volt az 1.
2014. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!