Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

D4rkneSS22 kérdése:

Mit tegyek ha van egy lány aki nekem tetszik es ez vissza is igaz csak egy gond van?!

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem nagyon tetszik és már meguntam mer 5éve figyelem tehát elmondtam neki hogy mit érzek és azt mondta hogy énis bejövök neki csak az a baj hogy van egy másik gyerek aki ugyan ugy tetszik neki mint én.Mit tegyek hogy én jobban tetszek neki mint az egy osztállyal felettem lévő gyerek!?
2014. júl. 8. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Verd össze a csávót! :)

Vagy gyúrjál és valahonnan szerezz pénzt.

2014. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát már gondolkoztam rajta de akkor a lány mit fog szólni? :D
2014. júl. 8. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Erősebb kutya b*szik, tudod... :)
2014. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az okosabb!


Ha járni szeretnél vele, akkor ne a külsőségekkel próbálj dominálni, hanem a személyiségeddel. Persze, a külső is fontos.

2014. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jo értem én azt csak nem vagyok túl jó képű szerintem mármint vannak akik jobban néznek ki nálam...am szted az plusz pont ha mindig osztels vok?
2014. júl. 8. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyan leszel osztályelső, ha még írni sem tudsz?
2014. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!