Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon megbántanám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiki555 kérdése:

Nagyon megbántanám?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm,akivel majdnem 2,5 éve járok,de már nem szeretem.Nem akarom neki elmondani,mert félek,nagyon megbántanám,mert fülig szerelmes belém.De mivel már nem szeretem,ezért mindenki (úgy értem lányok) "nyomulnak" rám.Evvel is megbánthatom.Mondjam el neki? Voltak veszekedéseink az elmúlandó 1 év során,tartottunk szünetet is,pont amikor elutaztak a szüleivel.Addig egy lánnyal megismerkedtem,és hát nagyon közel kerültünk egymáshoz,és meg is csókoltuk egymást.Aggódom a jelenlegi barátnőm miatt.Ebbe én fogok bele bolondulni,nem ő.Mit tegyek?

2014. júl. 14. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

te egy hímringyó vagy.

És igen, mondd el neki.

2014. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minél hamarább mondod el neki, annál kevésbe bántod meg. És neked is jobb így.
2014. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. kommentelő : Nem vagyok him ringyó,csak már nem vagyok szerelmes belé,ezért várható hogy megcsalom.


2. kommentelő : El fogom neki mondani,csak félek hogy hogyan fog reagálni rá.Mostanában nem is találkozunk,mert elköltözött a családjával.Facebook-on vagy email-ben szemétség lenne?

2014. júl. 14. 19:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen. Személyesen mondd meg neki..
2014. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért nem nagyon szeretnék elutazni sehova,ő meg szerintem ha tudna,még akkor se jönne.
2014. júl. 14. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:

dehogynem , te egy igazi díszpéldány vagy.

Ha nem szereted miért vagy vele? Undorító vagy, mert gondolom azért megjátszod.

1-es voltam :)

2014. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kötelességed megmondani neki, ha szórakozol vele sokkal jobban ártasz mintha közölnéd az igazságot
2014. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
elmondom neki! Ès nem szórakoztam vele!
2014. júl. 14. 22:34
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy még van remény a kapcsolatban,de rájöttem hogy nincs.Én egy nagyon együtt érző ember vagyok.Kiváló volt a kapcsolatom 1 éven keresztül,de az utolsó 1,5 évben valahogy eltávolodtunk egymástól.Szerelmes belém,de én már nem belé.A csókjaink rövidek,és érzelmetlenek voltak,nem úgy mint rég.Ezért el fogom neki mondani,amint tudom.
2014. júl. 14. 22:45
 10/11 anonim ***** válasza:
jól teszed, jobb a realitásban élni sem mint eljátszani valamit ami nincs is ott.
2014. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!