Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most tavasszal kimentem ket evre cserediaknak Hollandiaba, egy masik csaladhoz. Ket "testverem" van ott, az egyik egy lany aki egy evvel fiatalabb tolem, vele nagyon jo baratnok lettunk, szinte tenyleg testverek. A tesoja pedig egy tolem ket evvel idosebb fiu. Eloszor ugy volt hogy nagyon jol elvoltunk, utana mar hivott is a haverjaival csak ugy el bulizgatni meg "just chillin", aztan mostanra meg mar annyira jol osszebaratkoztunk, hogy tenyleg mintha tesok lennenk, ot tartom a legjobb baratomnak, 2x aludtunk is mar egyutt (semmi rosszra nem kell gondolni) es ha velem van akkor mindig annyira kedves es oszinte, gyakran elpirul es valamikor setalas kozben megfogja a kezemet, van hogy elkiser minket vasarolni vagy suliba es akkor is gyakran arcon puszil es mondja hogy milyen "legjobb sistah"-ja van..de a legutolso buliban, pont Sensation-on voltunk amikor azon kaptam magam hogy a korlatnal olelkezunk es majdnem smarolunk..mit tegyek? En nem akarom elrontani a dolgokat de szerintem mi mar regen nem csak baratok vagyunk..16/L

2014. júl. 14. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
ha szeretnéd simán :) sok boldogságot
2014. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, szép dolgok lehetnének belőle.
2014. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, oszd meg vele az érzéseidet és majd kiderül a többi. Ha minden jól megy, akkor ki is tudsz jutni esetleg végleg. :)
2014. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igy ezek alapjan szerintem o is tobbet erez irantad, mint baratsag, vagy "testveri" szeretet. Hagyd hogy kibontakozzanak a dolgok, kezdemenyezz de csak picit (tehat igy olelkezes utan ne pippantsd le almaban, de esetleg egy szajrapuszi), mutasd ki amit erzel egy kicsit jobban. Ha erdeklodik, akkor lepni fog.


20F

2014. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!