Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, rámehet a barátságunk erre? 25L

Figyelt kérdés
Velem egyidős fiuról van szó.Nagyon sok időt töltünk együtt, közös a baráti kör is, de kettesben is rengeteget vagyunk,nem rég oda is költözött hozzám az albérletembe, a másik szobába.Sokat mondja, hogy csak a legjobb barátjaként néz råm,de amikor randizom valakivel,kifejezetten féltékeny.... Viszont én teljesen belszerettem, és félek, hogy erre rámehet a barátság, ha tényleg csak barátként néz råm.Bár az utóbbi hónapokban amióta féltékenykedik,néha bókólgat(amit azelött nem igen tett),és ami eddig vicces csipkelődés volt, és mind ketten nevettünk rajta megsértődik.Mit tegyek?Próbáljam éreztetni vele, hogy több számomra mint barát?Vagy inkabb valahogy próbáljam túl tenni magam ezen, és újra barátként tekinteni rá?

2014. máj. 26. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp próbálj neki egyértelmű jeleket adni. ha nálad lakik akkor főleg nyert ügyed van te lány! :D
2014. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beleszerettel es kozben massal randizol? dafaq?
2014. máj. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem addig kéne éreztetni vele, míg meg nem haragszik rád amiatt, hogy randizgatsz mással. Ha pedig őt szereted, eleve miért teszel ilyet? :)

ui: egyéb iránt miért költözött oda?

2014. máj. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igyátok le magatokat, és szexeljetek. És ezt nem viccből mondom.
2014. máj. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A másodikra válaszolva:

Azért randiztam mással, mert reméltem, hogy ez csak valami butaság amit a fejembe vettem, és ha randizom másal akkor råjövök, hogy ez hülyeség,de mind a 3 randin, csak ő járt a fejemben, és arra gondoltam, hogy egyik srác sem ért fel a legjobb barátommal :)

2014. máj. 26. 00:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért költözött hozzám, mert pont lejárt az albija szerződése,nekem viszont elment a lakótársam, és így adta magát a helyzet :)
2014. máj. 26. 00:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Rámehet, mert lépsz és ő nem érez ugyanígy.

Rámehet, mert nem lépsz és nem tudsz túllépni azon, hogy szereted. Ehhez az kéne, hogy elkerüld, ne találkozzatok.


Gyakorlatilag a számodra ésszerű megoldás, az ha lépsz. Ha az érzés kölcsönös akkor örülsz, ha nem, akkor le tudod zárni (a barátodat már akkor elvesztetted, amikor beleszerettél).

2014. máj. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!