Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan veszekszünk mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan veszekszünk mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete (végre) találta magamnak egy normális fiút.. az első napokba nagyon nagyon aranyos volt. Aztán mostanában ( 2-3 napja) Annyira furcsa... Veszekszünk..Aztán ő féltékenykedhet folyamatosan Bezzeg ha én megmerem kérdezni, hogy ki ez a csaj vagy vmi akkor már én vagyok a sz@r.. Mert én nem bízok benne meg ezt ki mondta nekem.. Meg eltereli a témát.. Tegnap is összevesztünk felvetődött a szakítás gondolata is és ő tiszta lazán vette meg h neki mindegy meg megy a vállrángatás hogy csináljak amit jónak látok... Mit csináljak Szerintetek? 20 L

2014. júl. 5. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szakíts
2014. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Két hete találtál magadnak egy fiút és már veszekedtek? Hát, szerintem is egyértelmű, hogy szakítsatok. Én az exemmel először 1 év után veszekedtem csak először, nem pár hét után. Mi lesz itt később?
2014. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Magyarul azt mondja, "ki nem sz arja le mi lesz"


Még csak 2 hete tart és már káosz van mi lenne később? Hagyd ott! Minél hamarabb annál jobb.

2014. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

lépj le

ez egy idegbeteg hülye gyerek

2014. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak sajnálnám. Mert én ennek ellenére is szeretem :|
2014. júl. 5. 20:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul érzem de mintha lenne a háttérben 1 harmadik a fiu örömére de nem bizti.
2014. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az aztán nagyon komoly lehet....még fiatal vagy sokkal jobbat is találhatsz
2014. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
harmadik csaj vagy pasi?xd
2014. júl. 5. 20:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Az sem baj ha csaj :)
2014. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. Az elején annyira aranyos volt... Sajnálnám..
2014. júl. 5. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!