Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek volt olyan, hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt olyan, hogy mikor szakítottak a másik fél továbbra is keresett?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat

2014. jún. 4. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem.
2014. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem, sokszor.
2014. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig? És folytatni akarta?
2014. jún. 4. 11:24
 4/15 A kérdező kommentje:
Az azt jelentheti hogy még szeret ugye ?
2014. jún. 4. 11:25
 5/15 anonim ***** válasza:

23/f

4 éve szakított velem. Azóta is keres kéthetente havonta... csak akkor nem keres ha épp faszija van. Amikor viszont nincs rendszeresen keres, és az az indok, h tudni akarja mi van velem. Aztán döntse el ki-ki maga, h ez normális-e vagy sem.

2014. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem tette magát túl rajtad sztem :/
2014. jún. 4. 11:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő szakított velem. Az a legkevesebb h szenvedjen élete végéig. :D
2014. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én tavaly áprilisban szakítottam a barátnőmmel 2,5 év után végleg. Előtte is voltak már szünetek, de akkor telt be maximálisan a pohár. Utána még egy darabig beszéltem vele fészen, próbáltam rádumálni hogy a hajó elment, keressen mást, de nem volt képes felfogni, szóval megszakítottam vele minden kapcsolatot. Ennek ellenére folyamatosan hívogatott, egész nap, annak ellenére hogy soha nem vettem fel. Akkor leszedtem egy appot ami letiltotta a hívásait meg az smseket, fészbukon is letiltottam. Ettől függetlenül továbbra is hívogatott mert az app jelezte a hívásait, csak azonnal kinyomta. Kb fél év alatt szép fokozatosan elkezdtek ritkulni a próbálkozások, de azért még jött üzenet karácsonyra, szilveszterre, itt már emailben, na meg a 3 hete volt szülinapomra is kaptam még tőle köszöntést, pedig én az elmúlt 1 évben semmire nem reagáltam már, 4 hónapja másik barátnőm van, viszont ő képtelen normálisan továbblépni.


1. voltam.

2014. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a legutóbbi 5 hónap után unta meg a keresést.
2014. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom h ennyire nem tud továbblépni , sok boldogságot a mostanival ! Am miért telt be nálad a pohár? Mit tett?
2014. jún. 4. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!