Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Létezhet egészséges kapcsolat egy 14/15 éves lány és egy 19/20 éves fiú között? Gáz nem gáz, de szeretjük egymást nagyon, jobban mint kellene, és szerintem ez a kor különbség nem lenne nagy de amíg a lány ilyen fiatal annak tűnhet/tűnik, és én nem tudom mi lenne a legjobb döntés ebben a helyzetben, rá még vár egy új élet és még fejlődésben is van, igaz a koránál jóval érettebb külsőre és fejben is, de tanácstalan vagyok. És itt tényleg a szex a legkevesebb, vicces amúgy mert ő többször felhozza én azt mondom neki hogy ráérünk mindennel. Arról nem is beszélve, hogy kapnék hideget-meleget ismerősöktől/szüleimtől is amiért egy ilyen fiatal lánnyal szeretnék együtt lenni, meg hogy még az ő szülei is mit szólnának ehhez...

El kéne engednem őt szerintetek, vagy várjak türelmesen?

Érte tényleg tudok várni, csak ez nagyon nehéz döntés mert őt se akarom megbántani, és lehet hogy egy ilyen idős lány még nem igazán tudhatja hogy mit akar, és attól félek hogy ezt később fogja belátni vagy megbánni.



2014. júl. 15. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet... Ha szűz a leányzó, akkor légy nagyon türelmes, esetleg ezzel olyan fél évet, évet várhattok (de tulajdonképpen azt sem muszáj, ti érzitek, nekem így volt jó (17 voltam)).

Minél idősebbek lesztek, annál jobb lesz... 17 és 21 már jobban hangzik, igaz? :)))

Csak azon múlik, hogy szeretitek egymást!!!

Vigyázz rá, és te leszel neki a nonpluszultrás herceg, te pedig olyan szerencsés vagy, hogy nem egy olyan nővel vagy, akin már vagy 50-en átmentek.

Mindenképpen rendben van:)


22/N

2014. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyaltalan nem veszes a korkulonbseg, de a szexxel tenyleg varnod kene, meg ha o jobban is akarja ( talan azert mert kivancsi )

De mar csak a lany szulei miatt is varj!:D elobb mindenkepp mutatkozz be a szuleinek, aztan o a te szuleidnek. Ez nagyon fontos, mert igy latjak, hogy komolyan gondolod nem csak megdugni akarod a kislanyukat :) tapasztalatbol beszelek en 17 voltam mkor osszejottem az akkor 23eves baratommal, es sajnos csak joval utana mutattam be mikor mar mindent tudtak.. Es szornyu volt, de mar ket eve egyutt vagyunk!!:D szoval kitartast! Es ne ijedj meg a szuloktol, megbekelnek majd ha latjak, h tenyleg komolyan gondoljatok

2014. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!