Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább? Ilyenkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Majdnem 3 éve, hogy vége lett a kapcsolatomnak. Röviden tömören fő indok 200+ km volt. Ő kezdeményezte a szakítást. Nem tudtam feldolgozni mert nagyon szerettem.

Másfél évig szenvedtem aztán valahogy leküzdöttem (legalábbis azt hittem)


Aztán folyamatosan jöttek az emlékek amiket próbáltam elnyomni de mindhiába. Ha az utcán mentem és láttam egy lányt aki nagyon hasonlított rá, szinte fizikailag rosszul lettem.

Mondták, hogy majd az idő megoldja meg hasonló "okosságok" de ez már azon túlment. Az eszem azt mondja keressem a lehetőséget majd lesz más meg mindenki ezt mondogatja de a szívem nem engedi. Ő volt az Ő.

Elég monogám típus vagyok nem a virágról virágra szállós. Nem tartanám fairnek, hogy hitegetek úgymond egy aranyos leányt közbe a szívem meg másfelé húzna.

Tegnap megnéztem az Endless Love(végtelen szerelem) című filmet és ha a történet nem is teljesen de az érzelmi része teljesen hasonló volt. Ugyanúgy elengedtem mint a srác és nem harcoltam, itt ugye amcsi filmről van szó happy end-el. 3év elteltével annyi változott, hogy idősebb lettem semmi egyéb, ugyan azok az érzések keringenek bennem mint mikor anno feltettem a buszra. F/24



2014. júl. 19. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Felnőttél, 24 éves vagy. Ha van lehetőséged (pénzed)és úgy érzed (márpedig úgy érzed) hogy ő az igazi, akkor fogd meg magad, lépj egy nagyot és költözz. Ő sem azért szakított mert nem szeretett. A távolságot meg lehet oldani. Az én uram is 200 km-re van :)
2014. júl. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást :) már majdnem teljesen megvalósult. Remélem idővel változnak a dolgok ha nem jön neki vki képbe.
2014. júl. 20. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!