Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mennyi idő után smároltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csenyke kérdése:

Ti mennyi idő után smároltatok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Én egy hónapja vagyok vele együtt és már smarolni szeretne, de én nagyoon félek tőle:/ mert én még sosem nyelveztem :P

2014. júl. 19. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
2. randi után.
2014. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nekem az első nyelvesem szörnyű volt és utáltam is sokáig, mindenkinek mondtam hogy én soha többet nem akarom s mindenki ugyan azt válaszolta mert nem olyannal tetted aki iránt érzel valamit is. és ez igaz is volt hisz nem lett belőle semmi

szóval hogyha érzel iránta valamit tedd meg és nem bánod meg mert jó ám az elején fent áll a lehetősége a bakiknak de majd alakítgatsz rajta ;)

2014. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő, meg környezetfüggő, meg időfüggő, meg hozzáállásfüggő, soroljam? :-)


Láttam olyan párt, akik szinte előttem látták életükben egymást, mégis csőröztek egy kis duma után... :-)


Meg vannak hős-szerelmes tipusok, akik a Plátói szerelem hívei, ők azok akik mindig pofára esnek, mert azt hiszik a kiszemelt nőről, hogy egy angyal... :-)


A legtöbbről végül mindig az derül ki, hogy több f*a.szt fogott mint ajtókilincset, nos ez kiábrándító is... :-)

2014. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első randin, tudod a nagyok így szokták. 19L
2014. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a járás nálam mindig egy csókkal kezdődik. azóta járok valakivel, hogy megcsókoljuk egymást.

18/L

2014. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

13 hónapja vagyunk együtt :)

A kapcsolatunk azzal kezdődött, hogy a puszi nem az arcára hanem a szájára ment 'véletlenül' :D délután a buszon már rendes nyelves csók volt :D gyorsan ment :Dd

16/L, 17/F

2015. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!