Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első és utolsó szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darklegend kérdése:

Első és utolsó szerelem?

Figyelt kérdés
18/f.. Kb. két évvel ezelőtt volt egy lány akit megismertem, ez a tipikus szerelem első látásra volt. Közel kerültünk egymáshoz, mint barát.. mivel neki egy hosszú kapcsolata volt. Nagyon sokat találkoztunk, és kezdett megkedvelni. Amikor szakított a barátjával, mi összejöttünk, de az elején nem is akarta másoknak elmondani, nem csókolhattam meg mások előtt nagyjából az első fél-egy hónapban, aztán ez kialakult és engedte. Minden nap együtt voltunk, én hihetetlenül szerelmes voltam.. de nem is tudom már, úgy volt kimondva ez az egész, hogy nem vagyunk együtt és nyugodtan csajozhatok, és ha találok valakit kettőnknek vége, és barátok maradunk.. én persze így is belementem. Majdnem három hónapot voltunk együtt, amikor szakított velem, mondván, hogy ő már nem érzi azt amit kéne.. Nagyon kivoltam hónapokig.. aztán amikor ez az egész lecsengett.. én elkezdtem egy évre más lányokkal beszélgetni, sok barátnőm volt.. de mind ilyen 1-2 hetes kapcsolatok, és 2 év alatt kb. senkit nem tudtam megkedvelni. Még mindig vele akarok lenni hiába ennyi idő eltelt. Nem tudom mit csináljak.. hozzáteszem voltak már baráti egy két éjszakás kalandjaink jóval a kapcsolatunk után.

2014. júl. 20. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Első, de biztosan nem utolsó szerelem. Nagyon fiatal vagy még. És egy három hónapos kapcsolat igazán nem mondható olyan halálosan komolynak, hogy emiatt legyél teljesen a padlón.
2014. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok padlón, de nekem nem kell másik lány, nekem ő az álomnőm.
2014. júl. 20. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már! 16 évesen kevesebb, mint három hónapig kézen fogva jártál egy kislánnyal és ő az álomnőd? Ne viccelj már!
2014. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csak a kezemet fogta elhiheted.
2014. júl. 20. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja bocs, most azzal akarsz nagyfiúskodni, hogy kivel hogy feküdtél le? Ki a fenét érdekel ez a haverjaidon kívül??? Nekik nagymenősködhetsz, hogy mekkora kanos gyerek vagy, és a lábaidnál fekszenek a kislányok, de ez rettentően szánalmas.

Nőj fel, kisfiam!

2014. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én nem vagánykodni akartam, vagy felvágni. egyszerűen kiírtam egy olyan dolgot mit tényleg nemtudok hová tenni, segítséget kértem, erre te idejöttél és elkezdted mondani hogy ez biztos nem szerelem meg ilyenek ?!:)
2014. júl. 20. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!