Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tartós lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tartós lesz a párkapcsolatunk? 16/L

Figyelt kérdés

A barátommal csak pár hete járunk de ő olyan igazi társasági ember,rengeteg 'haverja'van.Mindig jár ki a barátaival a városba,szeret bulizni(na nem ugy hogy hullarészeg) meg ilyenek..én meg inkább szerényebb,csendesebb fajta,nem mondom,hogy nincsenek barátaim,mert vannak,jól kijövök a környezetemmel de az ilyen bulik nem az én térfelem.A barátom mindig pörög,ide megy oda megy,azt ismeri meg ezt..én nyugisabb fajta vagyok.

Szerintetek működhet a kapcsolatunk?



2014. júl. 22. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen kérdéseid vannak így az elején, nem.
2014. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fèlnèk, hogy megcsal a bulikban.
2014. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy te gyorsulsz fel hozzá, vagy ő lassul le hozzád, bár ez utóbbi nem túl sanszos.
2014. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen,de ha én 'gyorsulnék fel' az nem lenne kicsit olyan mintha 'elárulnám'a saját személyiségem?
2014. júl. 22. 17:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Vedd úgy, hogy "továbbfejleszted".
2014. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyannal kéne együtt lenni, aki illik hozzád és az életritmusodhoz.
2014. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, ha szívesen csinalod, énpa nem is ffeltétlenü tudatosan.. Kapcsolatban az emebek idomulnak kicsit egymáshoz mindig.. Sőt valtoznak kapcsolat nélkül is...


16 évesen mi jelent tartósnak... Nm biztos, hogy ő lesz a férjed/ életed társa sőt, inkább valőszínű, hgy nem..


16 évesen egyebként még el sem kezdtem bulizni én sm, inkább magamnak al voltam.lutána már nem lehetett ezt elmondani, viszont most 27 évesen szeretek bulizni, de nem szakadok össze ha 1-2 hónapig nincs rá alkalom, inkább összeülök azzal a pár jő barátommal, aki van, vagy megnézek a párommal egy filmet este...


Ennyiből nem lehet tudni,,majd csak az idő mondja meg

2014. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De tényleg nagyon kedves és rendes fiú és amikor ketten vagyunk tényleg minden remek ùgy 1-2 óráig..aztán kérlel,hogy menjek el velük ide meg oda...
2014. júl. 22. 18:01
 9/11 anonim ***** válasza:
És akkora baj, ha elmész? :)
2014. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem baj főleg igy nyáron..és végül is jó volt,hogy elmentem vele a VOLT fesztiválra is és nagyon elszeretne vinni egy németországi fesztiválra is de igazábol a szüleim is nagyon aggodnak értem,a barátaimmal meg kevesebb időt töltök...és igazándibol nem tudom,hogy az ilyen bulik jok-e nekem...
2014. júl. 22. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!