Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek milyen férfi...

Lányok! Nektek milyen férfi kézfej az ideálotok? Legyen nagy keze, vastag ujjakkal, vagy inkább a finomabb vékony ujjú kisebb kezű tetszik?

Figyelt kérdés
Fejtsétek légyszíves ki, mert nagyon sok lány elsőnek a férfi kezét nézi meg. Kíváncsi vagyok mi az ami tetszik nektek.

2014. jún. 25. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

És ha most azt írjuk itt, hogy a vékony ujjú, keskeny kéz jön be, akkor levágatod a lapáttenyereidet és átoperáltatod???


Nálam a kéz elég hátul van a fontossági sorrendben, kb. annyira izgat, hogy legyen neki.

2014. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legyen férfias, és határozott. A párom is ilyen. Legyen ember a talpán, és legyen normális. Most ez a kézkérdés... nem tudom.. :) Ja és nálunk működik az alá-fölérendelt viszony, szóval ez sem akadály.
2014. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Legyen: önbizalma,komoly-határozott,szeressen de ne legyen ragács erdeklodjon felém

Ne legyen- érzelgos,hisztis.béna és ne legyen mindig a nyomomha hagyjon kicsit élni is 17-lány:)

2014. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valakinek fontos lehet ez a kérdés, de nekem precedens a szeme az, amit először megfigyelek egy férfiban! Utána jön az arca, főként figyelve a mosolyát. A keze csak sokadik, mert nem az a lényeg! De ezzel, mint föntebb is lehet olvasni, nem vagyok egyedül... :) Legyen férfi, belül fogjon meg igazán! Úgysem foghat meg az elején még a kezével... :D De igazából nem számít, ha ilyen, ha olyan, tudom szeretni... :) Nem ez fog megfékezni abban, hogy beleszeressek, az fix! :D 18/L
2014. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát, nekem igenis nagyon fontos egy fiú/férfi keze. Az tetszik, ha a kéz férfias, nem túl nagy, de nem is túl kicsi, és hosszúak, vékonyak az ujjak. :)

18/L

2015. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Adrien Brodynak nagyon szép keze van:

[link]

Az ilyesféle férfikezek tetszenek legjobban.

2015. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem csak annyi a lényeg hogy arányos legyen, és ne az az óvodás keze legyen... De amúgy azt nézem meg utoljára :)
2015. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú ujjaim vannak és nagy a kezem. Én azt szeretem ha a fiúnak nagyobb a keze az enyémnél. Nagy kéz (de nem abnormális) és átlag vastagságú ujjakkal. Ja és látszódjanak az erei.
2015. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én tényleg a férfiak kezét nézem meg elsőre. Ez kívülről meg úgy néz ki, mintha a farkukat stírölném, a baratnőim szerint. :D

Ha a kéz átment a vizsgán, csak akkor nézem meg a férfiak arcát is.

Számomra az ideális kézfejen elég sok ér van és nagyon kidudorodnak. Nagyon tetszik ha világos bőre van az illetőnek és átüt rajta az erek kékes színe. A nagy szőrös kéz a kedvencem, vastag ujjakkal. Meg imádom, hogy ha nagyon kilátszanak az inak. A körmöket csak annyiból nézem, hogy legyen rövidre vágva és tiszta legyen. Szerencsére a páromnak tökéletes a keze. :)

Szeretem nézni, hogy ha egymás mellett ülünk és a combomra teszi, mindig simogatni szoktam. Több képem is van a kezéről és a legjobb, hogy ugyanott van anyajegyünk a jobb kézfejünkön.

2015. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem tom én kis kézzel még nagyobnak érzem. :D
2016. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!