Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti ebben a helyzetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben a helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút, jól kijövünk, kémia is van amennyi, de valamiért mégsem érzem magam úgy, mint mikor szerelmes szoktam lenni. Úgy szeretem őt, mint inkább egy nagyon jó barátomat. Szeretném szeretni, teljes erőmből és néha megy is, de valamiért nem ösztönösen jön, pl nincs kedvem hozzá és ez máskor sosem fordult elő. Nektek volt már ilyen? Közben szívesen lennék vele, ha érezném azt a bizonyos elragadtatást, olyan kapcsolatba viszont nem szeretnék belevágni, ahol lehetséges hogy nem tudnám őt szeretni.. Talán én vagyok a hibás ebben? Mi a véleményetek erről a helyzetről?

2014. júl. 23. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
én már egy minimális szeretetnek is örülnék, de nem olyan egyszerű, ha tudod, h ő szeret és jó együtt lenni vele, akk mégjobban megszereted, de ezt még később is eldöntheted, hajrá
2014. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várnék még, lehet, csak később kezdem el igazán szeretni. Én is így valahogy vagyok mostanában, már 4 hónapja ismerkedünk, udvarolgat stb., és 3 hónap után voltunk kettesben először. Én úgy éreztem tegnapig, hogy nem vagyok szerelmes belé, csak szeretem az intelligenciája, személye miatt. Ma meg arra ébredtem, hogy mintha már nem tudnám miért szeretem, és ezt annak jeléül veszem, hogy kezdek rendesen beleszeretni. Bár másfél hete nem láttam, és egy hete nem beszélünk (utoljára nagyon komoly beszélgetés volt, mai napig nem nagyon tudom felfogni).
2014. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia hány éves vagy? 15L
2014. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"azt a bizonyos elragadtatást, olyan kapcsolatba viszont nem szeretnék belevágni, ahol lehetséges hogy nem tudnám őt szeretni"


Abba még nem gondoltál bele, hogy a srác valami egyértelmű jelre várna, hogy kimutassa a szeretetét teljesen?


Van olyan néha, hogy bíztatni kell nem lehet mindent a fiúra hagyni, mert az olyannak tűnhet neki mintha csak jó barátok lennétek, ezért lehet hogy kellene neki valami jel. Ha ő sem közömbös neked akkor mit veszíthetsz ha teszel a kapcsolatotokért?

Egy ponton már nem kezd úgy közeledni hozzád ha nem tudatod vele, hogy ha nem is tetszik, de nem közömbös


például teremts olyan helyzetet ahol tudathatod vele mert ilyenkor reakciókat kell mutatni ami, vagy ösztönzi, vagy eltántorítja tőled.


Mint te is tudhatod a kérdésedet a PÁRkapcsolat-hoz tetted fel és az viszont 2 emberen múlik


Bocsi, ha esetleg megbántottalak és hogy ismételtem magam de szerintem így teljes.


Sok sikert akármi mellett is döntesz ;) 15/F

2014. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és ha bejön neked annyira akkor mondhatnád neki, hogy (pl:"szívesen elmennék veled valahová szórakozni")
2014. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 15ös, már randiztunk párszor, nem arról van szó hogy még nem is találkoztunk...
2014. júl. 23. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!