Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Ti mit lépnétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Ti mit lépnétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Április elején történt olyan, hogy a barátom nagyon részegen jött haza és megsebesített (nem megvert). És már ez rendszerben ment, hogy hetente bejárt inni, részegen jött haza, csinálta a cirkuszt, másnap meg semmire nem emlékezett. Na akkor elegem lett, megbeszéltük, hogy innentől havonta maximum 2x mehet be (mert úgysem bírja megállni hogy ne igyon), akkor igyon annyit amennyit akar, nem szólok bele. Rendben is ment a dolog, de ma összevesztünk emiatt.


Ebben a hónapban 3x volt részegedés, azt az egyet csak azért engedtem el neki, mert múlt héten (20.) házavatója volt a haverjának. De a héten megint be akar menni, mert akkor meg szülinapot ünnepelnek. Csak múlt hét előtti héten (13.) bent volt ezzel a sráccal, megbeszélte vele is és velem is, hogy aznap ünneplik a szülinapot (mert az előtti héten is ivott (6.) és így kifutotta a havi 2 alkalmat). De hogy az nem volt nagy szám és most új bulit akarnak. Na ezen össze is vesztünk, azt mondta, hogy ő oda megy ahova akar, én meg azt, hogy akkor engem felejtsen el. Persze ha szakítanánk, akkor könyörögne, hogy fogadjam vissza (volt már rá példa).


Ez a rohadt ivászata állandó a vitánk, minden veszekedésünk emiatt van. De ő azt mondja erre, hogy hát nem 50 éves, hogy otthon üljön... És hiába mondom neki, nem bírja megállni, hogy ne igyon annyit. Már ha megiszik 4 sört, másnap ő már alig emlékszik valamire. Már komolyan kezdem azt hinni, hogy már az agyát is roncsolja, nem csak a kapcsolatunkat.


Van megoldást? Megmenthető még ez a kapcsolat?


23/N és 25/F, 4 éve együtt


2014. jún. 26. 17:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Én a helyedben szakítanék.

Már most alkoholista, akkor a későbbiekben mire számíthatsz tőle?

Alkoholista apa mellett nőttem fel, az még hagyján, hogy én mit éltem át gyerekkoromban, de hogy anyám mit élhetett át, azt nem tudom eléggé érzékeltetni.

Szerintem te sem akarsz egy akaratgyenge, alkoholista emberrel jövőt tervezni.

Az, hogy megsebesített...én már akkor leléptem volna.

2014. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem tudod elviselni,hogy "alkesz",akkor szakíts vele,de tényleg.Döntse el mi a fontosabb neki a pia vagy TE?!Hát könyörögjön nyugodtan.Szedje össze magát,ha vissza akar kapni!
2014. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Ez itt nem kapcsolat.
2014. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%

ez nektek alkoholista? idióták vagytok.

vihar egy kanál vízben.

2014. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Hat ha neked nem nehez elturni akkor megmentheto, de azert ez igy nem korrekt hogy tudja azt hogy bant teged es akkor is megissza azt a k...va piat! Oszinten en is voltam ilyenhelyzetben es nagyon rossza. Orokke azon rettegni hogy mi lesz mikor haza jon. En erre nem aldoztam az eletem es tultettem magam rajta, nagyon nehez volt de megerte mert azota vagyok boldog, es a mostani kapcsolatomban nincs ilyen. Ki sem lehet fejezni hogy mennyivel jobb az ilyenek nelkul elni. Szerintem ha nem szeret annyira hogy erted lemondjon a piarol akkor ez a kapcsolat nem megmentheto, mert elobb utobb megfog verni mindig te fogsz szivni, es ezt mind azer mert ugy erzi hogy ezt megengetheti maganak. Ezek beteg emberek kell hagyni oket eldegeljek az eletuket ugy ahogy akarjak!
2014. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
nem menthető meg. elviselhetetlen lehetsz. nemcsoda h iszik.:]
2014. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Költőnő? ***** válasza:
49%
Később gondolod egy varázsütésre jobb lesz csak úgy?
2014. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

Talán most még nem alkoholista, de jó úton halad afelé, hogy az legyen. Az én ex férjem is így kezdte, először csak egyszer kétszer egy hónapban, aztán egyre sűrűbben rúgott be. Közben mindig esküdözött, hogy megváltozik, abbahagyja az ivást, amiből persze semmi nem lett. Évek alatt minden nap berúgó, árokban fetrengő alkoholista lett. Amikor agresszív lett, és otthon is elkezdett törni zúzni, akkor hagytam ott.

Szóval nagyon vigyázz kedves kérdező, az emberek ritkán változnak meg jó irányba...

2014. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
Tedd lapátra. Ez egy alkoholista. Egy ekkora baromnak már igazán tudnia kéne, hogy mennyi alkoholtól marad még józan.
2014. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
dobd ki a csába ezt a hülyegyereket
2014. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!