Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor szerelmesek voltatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szerelmesek voltatok, ugyanazt az intenzív érzést éreztétek mindenki iránt, egyformán?

Figyelt kérdés
Eddig 3-szor voltam szerelmes,legalábbis akkor,abban az időszakban ezt vallottam,de mindegyiknél mást éreztem,másképp voltam szerelmes. A legfurcsább az, hogy ezek közül az volt a legerősebb, amelyik nem volt viszonozva,és azóta is olyanra várok úgy igazán,aki azt kitudja belőlem váltani,de félek, hogy túl magasak az elvárásaim. 6 éve volt ez a viszonzatlan szerelem,azóta volt több kapcsolatom,de max csak súrolták azt a szintet. Nektek mik a tapasztalataitok szerelem témában?
2014. júl. 10. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
nem az igazi másabb
2014. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En eddig egy fiuba voltam szerelmes, akivel 6evig jartam es nem hinnem, hogy barkit tudnek ennyire szeretni, mint ot.
2014. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam eddig szerelmes, és nem hiszem, hogy tudnék ezután bárkit is szeretni.
2014. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

A viszonzatlan szerelem más, mert ott kiegészíti az érzést a sóvárgás, valamint sürget az önérzeted is, mert nagy valószínűséggel meg lett sértve adott esetben, mivel nem kellesz az illetőnek.

A beteljesült szerelem nekem teljesen más érzés. Sokkal nyugodtabb, és valódi köteléket jelent, és nálam fontos része a bizalom is. Nincs annál jobb érzés, amikor valakiben feltétel nélkül megbízom, biztos pont az életemben, lehet alapozni rá, nem szalad világgá attól, ha kimutatom, hogy szeretem, kötődöm hozzá, hanem ő is így érez irántam.

2014. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem egyformán. beteljesületlen volt, annak ellenére, hogy viszonzott (muják voltunk), és objektive is ő a legérdekesebb ember, akibe eddig szerelmes voltam. ráadásul még gyerek és naiv is,olyankor intenzivebbek az érzések. illetve ő volt az első is. ezen tényezők összessége miatt azt hiszem, sajnos megismételetlen marad az életemben ez az érzés.
2016. jún. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!