Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Véleményetek szerint mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint mi lehet a szándéka/célja?

Figyelt kérdés

A barátnőm 2 hónapja szakított velem, sok volt a vita stb.

Boldog akar lenni nélkülem címszóval vált el, és az első 2 hétben nélkülem mások elmondása szerint végig sírt, mert azt hitte jobb lesz nélkülem de nem lett.


1 hónapja voltunk külön, amikor mindketten hivatalosak voltunk 1 buliba, amin odajött, elmondta hogy néha úgy hiányzok neki, és megcsókolt.. persze én még nagyon szeretem, de akkor azt mondta hogy az volt az utolsó, hagyjuk egymást végleg. Letiltott mindenhonnan, nem beszéltünk és nem is hallottunk a másikról semmit.


A mai napon, 1 hónap elteltével rámírt, hogy mizujs velem, hogy vagyok? Mondtam neki, hogy miért írt rám? Azt mondta miért ne?

És a hagyományos dolgokról elkezdtünk beszélgetni.

Jó kedve lett a vége fele, de elment aludni.



Miért írhatott rám? Miért oldotta fel mindenhonnan a tiltást? Mi lehet a szándéka?

Ugyanis megbeszéltük hogy soha többé nem keressük a másikat.


Első nagy szerelem.. volt. 16/F ő: 16/L



2014. júl. 24. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
hiányzol neki, ha kell, ne hagyd ennyiben, ha meg nem, akkor ne foglalkozz vele
2014. júl. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Didiiayer ***** válasza:
Ezek alapján nekem úgy néz ki, hogy csak barátkozni sze.
2014. júl. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Didiiayer ***** válasza:

*szeretne


elnézést,véletlenül lemaradt

2014. júl. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fish1 ***** válasza:
Nagyon bizonytalan ember. Ő sem tudja mit akar.
2014. júl. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

O, ez ismeros. A volt baratom csinalta ezt velem, en meg hoooot szerelmes voltam. Egyebkent a mai napig beszelunk neha.

Velemenyem szerint, tenyleg nelkuled akar lenni, csak nehezen megy a levallas. Nem tudom, hogy te, hogy vagy vele, de en megorulnek, hogy akkor setal ki-be az eletembol amikor neki kedve szottyan. De ugy latom, te meg nem vagy a gyasz duh stadiumaban:)

Persze aztan megprobaltok baratkozni es talan sikerulni fog. Persze nem ugy mintha egy idegen lenne tiszta lappal, de azert az is fontos, hogy mar mennyire ismer teged.

Orulj neki, hogy csak igy hezital, ez szerintem ilyen fontos dontesnel normalis. Mas lanyok pasival borogatjak a fajo sebeiket, igen, az meg meg jobban fajna neked...

2014. júl. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából az a kavargatós féle volt, szóval eddig csak 1 hetes kapcsolatai voltak, azt mondta eddig csak belém tudott szeretni, de mocskosúl. Fél évet voltunk együtt. De szerintem már újra csávózik.
2014. júl. 24. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!