Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbolondult? (Kicsitt hoszu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondult? (Kicsitt hoszu de egy szot sem ertek belolle. )

Figyelt kérdés

Nos a lenyeg az hogy ki lettem rugva egy elege kenyes idoben ugyanis most kellene megszulesen a fiam.

Mi is tortent:

A paromal mar lasan 3 eve egyut vagyunk, elotte volt egy masik baratnom es nala maradt nehany szmelyes holmim amit nem tudam viszaszerezni.

A nyaron adott volt a lehetoseg es egy kolegamat el tudtam kuldeni a dolgaimert. Persze ezert o felvette a kapcsolatot a volt baratnomel

Most par napja a jelenlegi baratnom aki mar az utolso honapban van unalmaba elkezdett kutani es eszre vette, hogy a kolegam akivel o is nagyon joban van a facebookon ott van az ismerosei koszt a volt baratnom, eszt o kerdore vonta es en elmondtam, hogy mirol is van szo, hogy csupan a dolgaimert ment es ezert vette fel vele a kapcsolatot.

Nem mondtam el neki hogy viszaszereztem a cucaimat mert nem tartotam lenyegesnek

eszt o anyira rosz neven vette, hogy most azon lovagol hogy bisztos minden felet eltitkolok elole es o igy nem akar tovabb velem maradni es a fiamnak is jobb lesz ha en nem leszek ott mert ezekszerint kepes leszek hazudni barmikor...

Oszinten egy szot sem ertek az egeszbol...

Ki letem rugva mert elkuldtem egy baratomat a dolgaimert.

Megprobaltam neki elmagyarazni hogy rendbe rakjuk a dolgokat de nem halgat meg.

Nem erzem magam hibasnak hisz semi roaszt nem tettem de ennek elenere bocsanatot kertem ez neki nem eleg..a bocsanat keresemre azt a valaszt kaptam, hogy ne is menyek tobe haza...

Valaki segite eszt megerteni?

bocs a hejtelen irasert de vet fel az ideg es most abszolut nem erdekelnek a beszolasok


2014. jan. 23. 10:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyiert kirug en ketelkednek,hogy tenyleg szeret e vagy csak az indokot keresi a szakitasra.Sajnalom.
2014. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
en is ugy latam, mindha keresne az indokot...jol van megertem nem akar velem elni de nem most kellene ekora hujeseget csinalni.. Ma holnap megszuletik a gyerekunk
2014. jan. 23. 10:28
 3/24 anonim ***** válasza:
Az #1-es vagyok.Vannak ilyenek sajnalom.Inkabb azert kuzdj,hogy lathasd a fiad annak tobb ertelme van.Es tudom,hogy konnyu ilyet mondani de keress mast.
2014. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam ilyent mondani, de ti is inkább kisszéket faragtatok volna a gyerekgyártás helyett.

Mindketten éretlenek vagytok még rá.

Istenem mi lesz így szegény gyerekkel..

2014. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
csak az indokot kereste, hogy kidobhasson, vagy a kozelgo szules miatt van kisse 'felfokozott' idegallapotban. a 'ne is gyere haza' kitetelt nem is ertem mondjuk, kitiltana a sajat lakasodbol? aztan milyen alapon?
2014. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Eretlenek? Meg akartam kerni a kezit, csak februar vegeig ez nekem lehetetlen lett volna o 26 eves en 24 ...ebben hol az eretlenseg? Komolyak voltak a szandekaim.
2014. jan. 23. 10:38
 7/24 A kérdező kommentje:
A lakast en berelem, de az o nevin van minden..Nekem egyenlore meg nem lehet
2014. jan. 23. 10:40
 8/24 acelsziv ***** válasza:
100%
az érettség nem kor függvénye. A barátod nem tudta alátámasztani a sztorit?
2014. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mivel tamasza ala masal ha nem az igazsagal? O sem tett semi roszat...
2014. jan. 23. 10:44
 10/24 A kérdező kommentje:

az eretseg szamunkra ott al, hogy eleg koran kezdtuk a nagy betus eletet,

O mar 16 evesen onelato volt kulon elt a szuleitok,

en mar 17 evesen dolgoztam, 19 evesen mar elkezdotott egy komoly karier a munkamban,

0t harom eve ismertem meg

ok lany es inteligens ezert nem ertem ezt a kirohanast

akar mien gondunk tamadt meg tudtuk oldani kozosen.

es most egy ien apro dlgo veget taszit el.

2014. jan. 23. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!