Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukak! Ti engednetek hogy a...

Anyukak! Ti engednetek hogy a 14 eves lanyotok legyantaztassa a bikini vonalat, vagy mindenet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 14:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Igen.
2014. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
igen
2014. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%

Bikinivonallal nincs gond.

A "mindenét" alatt a teljes intim területet érted? Azt azért NE! Nem egészséges és egy 14 évesnek ne legyen már szüksége arra, hogy natúrba nyomja!

2014. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Persze,hogy engedném. Nekem anno ezt nem engedték, eész nyáron nem mentem strandra, ha mégis akkor nem fürödtem, mert nem akartam levetkőzni, mert kikandikáltak a szőrszálak...
2014. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
A bikinivonalat engedném, a mindent azért nem. Vagyis inkább azt tanácsolnám neki, hogy a többit nyírja rövidre :)
2014. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Persze. Én hamar serdültem, 10 évesen már rendszeresen menstruáltam, így sajnos hamar jöttek a szőrgondok... Ilyen idősen már rég anyukám kozmetikusához jártam gyantáztatni. Ilyenkor nyáron akár a "minden" is mehet (bár én akkor és most is csíkpárti voltam :)), mert idegesítő, amikor átlátszik a fürdőruhán... Inkább ez, mint a borotva, szóval persze, hogy engedném!
2014. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
A bikinivonalat mindenképpen, hiszen nagyon kellemetlen lehet, hogyha kilátszik nyáron strandolásnál... Örülnék, hogy gyantáztatni szeretné, és nem borotválni. Mindent nem engednék én sem, hiszen egyelőre arra semmi szüksége nincs, egyébként sem véletlenül nő a szőr oda. Majd ha komoly kapcsolata lesz, azt csinál vele, amit szeretne, de remélhetőleg 14 évesen még senki sem látja, csak ő... :)
2014. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Én meg sem kérdeztem. Szerintem mindenkinek a saját döntése, hogy hogy szeretné az intimrészt, én pl 9 éves korom óta borotválom, mert röviden és hosszan is zavart. A gyerekemnek is megengedném.
2014. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%
8-asra reflektálva: én mondjuk nem örülnék annak, ha a gyerekem még csak ki sem kérné a véleményemet 9 évesen arról, hogyan célszerű szőrteleníteni.
2014. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

" Majd ha komoly kapcsolata lesz, azt csinál vele, amit szeretne, de remélhetőleg 14 évesen még senki sem látja, csak ő... :)"


ez komoly? csak akkor gyantáztok rendesen, ha valaki látni is fogja a végeredményt? egyébként csak a szélét???


és mit csináltok, ha a leány elmegy magától,mert ugye miért nem mehetne mindenféle engedély nélkül kozmetikushoz és csináltatna egy Telly Savalast??

ez nem drog vagy cigi, hogy engedély kelljen! Ha nem érzi jól magát dzsungelba, akkor úgyis leszedeti! engedély ide vagy oda!

2014. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!