Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tegyem túl magam rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam rajta, ha így szakít velem?

Figyelt kérdés

3 honapot voltunk egyutt,pontosa 100 napot. Mindketten szerettuk egymast, legalabbis en teljes mertekben es tiszta szivembol szerettem. Azt hiszem, hogy o volt az elso lany akit szerettem. (Elotte csak laza kapcsolataim voltak. ) Szepen indult a kapcsolatunk, elveztuk mindketten, de ido kozben veszekedtunk, de hamar kibekultunk, es ez igy ment vegig. A lany komolytalan szemelyiseg, nyavogos es nem torodom. Hiaba volt o ilyen, en igy szerettem bele, az osszes hibaival. Penteken osszevesztunk valami nagyon apro dogon, es o lelepett a sulibol a legjobb baratnojevel.. Vasarnap kozolte velem, hogy mar nem szeret es szakit. Es most se mondta/mondja el nekem, hogy miert szakitott velem.. Komolyan nem ertem. Engem naguon kiakasztott az egesz. Ongyilkossaghoz is folyamadni probaltam. Es ami tenyleg szornyu az az, hogy osztalytarsak vagyunk. Eltelt 2 honap, es ugyan ugy erzek.. Probaltam beszelni vele, elmondtam neki minden.. Azt is, hogy mi volt az amit nem mondtam el neki.. Pontosabban azt, hogy milyen barati tarsasagba keveredtem. O nem hitt nekem, azt hitte, hogy kitalaltam.. Kerdeztem ot facebookon is, de azt a valaszt mondta, hogy nem farasztja magat, meg nem erdekli. Vegul tiltasra kerult a sor.. Lenyegtelen is. En szeretem, elkepzeltem vele az eletem, o volt a mindenem. De.. Most nagyon szar az egesz.. Fogalmam sincs, hogy mit csinaljak. Kiakadtam.. Baratkozni nem tudok, mert tanulnom kell, mivel megbuktam. Kerlek titeket segitsetek rajtam. Nem birom ezt..


16/F

Lany:16 év..



2014. júl. 25. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagy a g*ecibe, nézd végig.


http://www.youtube.com/watch?v=a2qZ10bWUcw

2014. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd*
2014. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nehez.. ezt csinalom. Volt mar masik baratnom is. De.. nem sokat ertem vele.. :(
2014. júl. 25. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ez sajnos ilyen. még több időn kívül más gyógymódot nem tudok ajánlani, nem fogom feltalálni a spanyolviaszt. talán annyit tudok tanácsolni (azon kívül, h a többi csajról feledkezz meg egy jó darabig, nem fogják elfeledtetni veled az exedet, elvenni a bánatod, csak pofára ejted őket) az az, ha leemeled az exed a piedesztálról, ahova felpakoltad. igen, te a hibáival szerettél bele, de azért ha belegondolsz, nem a legszebb személyiség. vénnek érzem magam, amikor ezt mondom, és én is utáltam, amikor ezzel fárasztottak: fiatal vagy. megértem, sőt, jobban megértem, mint hinnéd, hogy te vele képzelted el az életed, de ebben benne van egy nagy adag vágy, rajongás, hiszen először éreztél ilyet, képzelet, és csak kis részben a lány valódi lénye, személye. itt most hirtelen ennyit tudok mondani, de ha még több tanácsra lenne szükséged, vagy szeretnéd kibeszélni magadból a dolgot, írj nyugodtan privátot, szívesen segítek még :)
2014. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!