Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy olyan fiú tetszik akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiú tetszik akinek barátnője van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nos pár hónapja ismerem a fiút, barátként indult a dolog és én sem szerettem volna többet tőle.Aztán egyre többet beszélgettünk, órákat, napokat és végül rájöttem, hogy beleszerettem..2 hónapos kapcsolata van.Szerintem énis tetszem neki, de ezt még kiszeretném deríteni. Van ötletetek hogy hogy kérdezhetném meg ezt finoman tőle, hogy érdeklem-e? És ha érdeklem esetleg hogy írjam le neki, hogy ő is érdekel engem? Köszönöm előre is a válaszokat.

2014. júl. 25. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van benned gerinc, akkor hagyd a fenébe. Elhiszem én, hogy a tiltott gyümölcs a legfinomabb, de legyen benned egy kis empátia.
2014. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
HAggyad őket, inkább kopj le, gondolj a fiúra!
2014. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
érdekled, mint barát...ha többről lenne szó, akkor veled járna
2014. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm
2014. júl. 25. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Gondolj bele mi lenne ha a te pasidat próbálná meg lenyúlni valaki,hiába jártok "csak" 2 hónapja.
2014. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos kapcsolatban voltam amikor színre lépett egy r....nc.tudta h vagyok...mégis belemászott a kapcsolatunkba.ennél gusztustalanabb dolgot el sem tudok képzelni.hagyd békén.
2014. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!