Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csinaltam egy hulyeseget amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dius1101 kérdése:

Csinaltam egy hulyeseget amit nagyon megbantam es a pasim szakitott velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szulinapi bulimon felelsz v merszeztunk es az volt a feladat h pusziljam meg a haverom szajat. Lekellett volna oltoznom ha nem csinaltam volna meg. Igy megcsinaltam. Viszont a pasim es a haverom baratnoje is megtudta. A pasim kiakadt es szakitott velem :'( viszont a haverom baratnoje is engem piszkal.. nem tudom h most mit tegyek!? Visszais szeretnem kapni a pasim meg nem is. Volt par dolog ami boki a csorom. Azt mondta h ezt meg visszakapom es o is megcsinalja, meg nemjott el a szulinapi bulimra es meg fel se koszontott :( de viszont a baratnomhoz siman feljonne hozzam meg nem... Nem tudom h mit tegyek. Segitenetek!?

2014. júl. 26. 00:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Semmit, az exed jobbat érdemel nálad. Na meg aki azt írja, hogy "le kellett volna öltöznöm"...
2014. júl. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Azért ez szemétség volt a jelenlévőktől. Tudom, hogy játék, de akkor inkább kiszálltam volna.
2014. júl. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kosz... Csak te nem elted at azt amit en... Anyam szerint en erdemlek jobbat.
2014. júl. 26. 00:15
 4/18 A kérdező kommentje:
Mi probaltunk hatralni a haverommal h nagy bajba leszunk meg minden de mintha meg se hallottak volna
2014. júl. 26. 00:16
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyértelmű dolog hogyha van pasid akkor semmi képen ne legyen közöd máshoz. jól tette hogy szakított veled.
2014. júl. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kosz...
2014. júl. 26. 00:19
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
szerintem egy ártatlan puszitol nem lesz világvége pláne hogy játékbol adtad. ezt a pasid is elsimerhetné, ha meg csak annyi esze van hogy egy ilyen baromságért elhagy akkor meg se érdemel, majd találsz jobbat aki nem kap féltékenységi rohamot egy játék puszitol.
2014. júl. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak mi köze hozzá? Majd ő férjhez is ad akit kiszemel nem? Te vagy a hibás és nem jobbat érdemelsz! Tudtad előre milyen játék akkor minek mentél bele??? Erre válaszolnál? Ha az a játék, hogy dugsz vagy szopsz akkor is bele mész? Válaszolj! Na ki a hibás?
2014. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h nem vagyok hibas hisz en is benne vagy es a haverom is...
2014. júl. 26. 00:22
 10/18 A kérdező kommentje:
Es nem hittem volna h ilyen feladatok lesznek a szulinapi bulimon...
2014. júl. 26. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!