Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két és fél éve élek párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két és fél éve élek párkapcsolatban, és most elég komolyan beférkőzött az életembe egy másik férfi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem voltak eddig felhőtlenek a dolgok, de hellyel közzel mindent meg tudtunk oldani és megbeszélni. Voltak nagyon jó időszakok az eddigi közös életünkben és voltak rosszak is, de ez hol nincs így.. Összességében ez egy komoly kapcsolat komoly tervekkel.

Előfordult már hogy jött olyan férfi aki lelkileg közelebb került hozzám, meg lett volna rá a lehetőségem hogy komolyabbra forduljon a dolog, de végül mérlegeltem és nem lett semmi a dologból.

Viszont most bejött a képbe egy férfi, akivel nagyon egy hullámhosszra kerültünk.. csak beszélgetünk de azt elég sokat. Küzdök az érzések ellen, de nem mindig sikerül. Azt hiszem kezdek egyre jobban vonzódni hozzá. És az érzések kölcsönösek.

Voltam már hasonló helyzetben, nem a jelenlegi párommal, de akkor az új nyert, a régi ment... Persze sok háttérkörülmény volt akkor is, de abból az esetből tanulva tudom hogy lehet hogy most is csak újként néz ki jónak a dolog és nem akarnám a biztosat a bizonytalanra feladni.. De biztos van oka annak, hogy meg tudta rendíteni valaki a párom iránti hűséget. Persze nem történt még semmi, de elegek ezek az érzések is amik ellen próbálok küzdeni.

Úgy gondolom hogy semmi sem történik ok nélkül az életben. Bízhatom magamat a sorsra is, hogy lesz ami lesz. Csak ha így marad minden, akkor biztos éreztetni fogja magát a jelenlegi kapcsolatomban.

Nem tudom mit tegyek. Nem tudnám megszakítani a kapcsolatot az újjal, de a régit sem akarom elveszíteni azt hiszem.. De ez így nem mehet örökké azt tudom.

Vélemények?

26/L



#férfi #szerelem #kapcsolat #párkapcsolat #hűtlenség #új szerelem #másik férfit szeretek #új férfit szeretek
2014. júl. 27. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedj velem!
2014. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Ha az érzéseidet képes lennél félre tenni akkor már eleve nem is foglalkoztál volna az új majommal, mert ugyebár ha jól éreznéd magad az első faszival akkor nem akarnád a másodikat, mint ahogy a közmondás mondja, szóval mivel te olyan fajta ökör vagy aki egyeltalán foglalkozik az érzelmeivel, így válj ki a biztosból és élvezd az életedet tele izgalommal, alkalmi szexxel, drogokkal meg aids-el, és hagyd meg a srácot aki biztosítana neked mindent egy olyan értelmes nőnek aki majd képes lesz őt feltétel nélkül értékelni.


És abba igazad van hogy minden okkal történik, de az az ok nem a sors.

Kívánom neked a legrosszabbakat.

2014. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

"De biztos van oka annak, hogy meg tudta rendíteni valaki a párom iránti hűséget."


Persze, hogy van oka.

Mégpedig az, hogy r*banc vagy.

Aki meginog, azt vigyék is.

Olyan csaj nem kell, aki csak félig szeret.

Ja, persze, te nem ilyen vagy, csak hát a körülmények, mindig a körülmények.

Veled van a gond, ezen gondolkozz el.

2014. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az álszenteskedő kommenteket :) kívánom Nektek a legjobbakat, és hogy Veletek ilyesmi sose forduljon elő. nem biztos hogy egy kapcsolat milyenségéről csak egy ember tehet. de nyilván én vagyok a r**anc.
2014. júl. 27. 16:47
 5/13 anonim válasza:
Hát ez eléggé kényes téma. Azt kell megnézned, hogy a régi pároddal van-e olyan komoly kapcsolatod, amiért nem érdemes kockáztatni az újat. Tudom, hogy ez nem valami sok, de hát ebben az esetbe elég nehéz tanácsot adni mivel egyik szereplőt sem ismerjük. Az "új" férfival meg egyenlőre ne éreztesd a vonzalmat amit iránta érzel mert(mivel azt írtad, hogy az érzések kölcsönösek) könnyen történhet más is a beszélgetésen kívül és akkor az azt jelenti, hogy a jelenlegi párodat megcsaltad. Viszont ha az "új" férfival tényleg annyira egy hullámhosszon vagytok, akkor(mielőtt még a beszélgetésen kívül más is történik) vess véget a mostani kapcsolatodnak. Ja, és mielőtt bármit is teszel próbálj kicsit több időt tölteni a pároddal, hogy megtudd, hogy ez egy igazi komoly kapcsolat-e vagy érdemes ott hagyni őt ezért az új valakiért. Remélem tudtam egy kicsit segíteni. :)
2014. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"De biztos van oka annak, hogy meg tudta rendíteni valaki a párom iránti hűséget."

A hűség döntés kérdése, azt csak az akaratgyengeséged rendítheti meg. A vonzódás természetesen más kérdés.


"semmi sem történik ok nélkül az életben. Bízhatom magamat a sorsra is, hogy lesz ami lesz."

Szintén akaratgyengeség, a megcsalás előkészítése a saját lelkiismereted előtt.


Ha kicsit is fontos a jelenlegi párod, akkor rá koncentrálj, akár vond is ebbe bele, finoman, hogy van valaki, aki tetszik, téged ez zavar, és segítsen, együtt tegyetek ellene. Mondanom sem kell, hogy a másik sráccal minimalizáld a kapcsolatot, őt sem kellene áltatni, mert szemétség.

2014. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5. kommentelő, köszönöm a választ, próbálok mindent számba vetni és mérlegelni. Nem akarok elhamarkodottan dönteni.
2014. júl. 27. 16:52
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, én is átmentem hasonlón, bár nem inogtam meg ennyire. Szóval valóban segítő szándékkal írtam, én jeleztem a félelmeimet a párom felé, simán túllendültünk ezen. De egy percig sem áltattam magam sors dumákkal meg azzal, hogy a megcsalás (vagy akár csak sunnyogás) megmagyarázható az érzelmekkel.
2014. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos, de elolvasva a soraidat igen valószínű. Nem ez az első eseted. Tipikusan az a bohókás csaj vagy, akinek csak egy ideig jó valaki, aztán megunja.

Egyébként köszi a jókívánságokat, én maximálisan figyelek a kapcsolatomra, és bármennyire is hihetetlen, sikerült olyan párt találnom, aki megelégszik velem, és szintén ugyanezt teszi. Nem kifelé kacsingat.

2014. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
6. köszi, igen lehet hogy először a saját házam táján kéne mindent megpróbálni. menteni amit lehet.
2014. júl. 27. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!