Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történhetett a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Eddig szinte mindig csak én kerestem, írtam rá vagy hívtam fel, pedig kapcsolatban vagyunk és szeretjük egymást, de sose zárkózott el egy beszélgetéstől vagy találkozótól. Viszont mostanság azt vettem észre, hogy ő is keres engem, szinte már gyakrabban, mint én őt. Mi történt vele hirtelen? Mitől változhatott meg?

2014. júl. 28. 02:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Végre érdekel téged. Örülj neki!
2014. júl. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy fontos vagy számára.
2014. júl. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
örülnöd kéne, azt jelenti h nagyon megkedvelt, és érdekled őt
2014. júl. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2014. júl. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem momdtam, hogy nem örülök, csak meglepett kicsit.
2014. júl. 28. 02:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
általában én is megvárom még a pasim ír,részben azért mert ezt inkább a pasik dolgának tartom...persze ha már a már a barátom akkor én is írok neki. régen én isimádtam neki írni:3, de mostanában csomószor játszik vagy csinál vmi sz*art és csak fél óra múlva ír vissza, nekem meg elegem lett úgyhogy megvárom amíg ő ír:)
2014. júl. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy elég hülye ötlet a lányoktol hogy írjon csak a pasi én azt szoktam csinálni hogyha csak én írok akk abahagyom és megvárom amíg ő ír.
2014. júl. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rájött magától h fontos vagy neki. És illene felhívni néha . :) örülj neki
2014. júl. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
juj az gáz! ez rossz, ez azt jelenti, hogy megcsal és lelki ismeret furdalása van! szophi! én a hejedbe jól kihasználnám és dobnám, mielött ő dob
2014. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az utolsó helyesírás prof.-ra ne hallgass :D én akkor keresném már a pasim, ha tényleg beléestem, és biztos vagyok a dolgomban, és tudom ő is így érez. Ez nálam olyan, mintha az életem része lenne. Nem kell már bizonyítanod folyamatosan, meg teperni nála. Azt hiszem összeszoktatok :D
2014. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!