Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez vajon szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki 27 éves,sajnos ő már 1 x felakasztotta magát,de túlélte.A Szülei kiköltöztek külföldre,és őt itthon hagyták egy lakással együtt.

Én oda kötöztem hozzá,mert szeretem

2 hete haza akartam menni ruhákért,de ő nem engedett haza bezárt a lakásba.Egyik barátom kihívta a rendőrséget,mert nem engedett haza és hószabitóval akarta újra megtenni.Be vitték a pszichiátriára,már 2 hete ott van,én mindennap megyek be hozzá viszek neki mindent amit csak kér,én mindennap sírok miatta.Én csak azt várom,hogy jöjjön ki onnan tudom,hogy ez nem normális,hiába papolnak nekem a szüleim,hogy nem jó nem lesz ez így jó de a szívemre hallgatok,amikor megkérdeztem,hogy hányszor volt szerelmes azt válaszolta,hogy 4x ez nekem miért esik rosszul? A másik barátnőjének mindent megadott,nekem semmit.

De ő azt állítja,hogy szeret,az a baj,hogy amnéziás

Ez vajon mi tőlem felé szerelem?

Kérlek normális válaszokat írjatok,tudom hogy nem vagyok normális,de ez van:/



2014. júl. 28. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeretünk akkor nem akarjuk felakasztani magunkat már bocs.

Ahogy én látom, benned túlcsordul az empátia, az együttérzés. Ez felerősíti amit érzel iránta. De abból amit leírtál kiviláglik, hogy ő most konkrétan kihasznál téged. Pontosabban használ téged. Hogy megteszel neki mindent.

Ha valakit szeretünk, akkor merő önzőség öngyilkosságot elkövetni, pláne ha azt nézem, hogy elvileg teljes tudatában van annak, hogy teveled, aki szereti őt mit fog tenni. De ugye szrik bele. Így a kör bezárul és visszatértünk az alapokhoz: Ha valakit szeretünk akkor nem akarjuk felakasztani magunkat már bocs.


A másik, hogy én azokat akik öngyilkosok akarnak lenni, azokat én végtelenül gyenge és gyáva embereknek tartom.


Ismerek olyan lányt, akinek autóbalesetben meghaltak a szülei és 19 évesen egyedül kellett nevelnie a 8 éves testvérét úgy, hogy még suliban volt ő is. Ő megfutamodott? nem.

Ismerek olyan nőt is akit a kislányával együtt az exférje szanaszét vert amíg meg nem tudott szökni. Ő megfutamodott? Nem.


Mint láthatod a két példámból ha valaki szeret valakit, illetve számítanak rá, az összeszedi magát és nem menekül. Az ilyen emberek mint a te embered, gyengék és önzőek és őszintén mondom nem méltóak a szeretetedre.


Közben a mérhetetlen önzésük miatt, a te mentális józanságod is szép lassan megtörik. Ezért mondják a szüleid, hogy nem lesz jó vége. Mivel szerelmes vagy, ezért Te ezt nem látod, de rajtad kívül mindenki.

2014. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Mint láthatod a két példámból ha valaki szeret valakit, illetve számítanak rá, az összeszedi magát és nem menekül."


Félreértések elkerülése végett írnám, hogy ennél konkrétan nem rád gondolok, hanem a "pasidra".


Ha már van miért élni akkor az ember tényleg összeszedi magát az élethez. Gondolom nincsen miért(kiért) élnie....

2014. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen,és hasznosan le írtad

Köszönöm,és ez így igaz,de ő elméletileg nagyon szeret engem,de már én sem tudom,mondani mindent lehet

2014. júl. 28. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen.


Pontosan. Mondani sokmindent lehet. Gondolom azért se fordul meg a fejedben a szakítás, mert attól is félsz, hogy mit fog csinálni akkor ha így lépsz. Így se gondolkodj.


Lehet valahol a fejében tényleg szeret, de inkább az van hogy mint a piócák szívják le az embert és magukkal rántanak a mélybe.


Bocsánat ha ennyire ellene hangollak, de én ezt így látom.

Függetlenül mindentől szerintem többet érdemelsz ennél.

2014. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom,pontosan,hogy mi a helyes,de mégis a szívemre hallgatok:( most 2 napja nem tudtam,be menni hozzá,mert nagyon beteg lettem elkaptam valamit,meg fárasztó már mindennap be menni,mondtam is neki szombaton,hogy nem biztos hogy betudok menni hozzá vasárnap,de ő akkor is mennyek,mert bele hal ha nem.Már 2 napja nem mentem be kicsit félek,ne hogy tegyen magával valamit://
2014. júl. 28. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát jah. Pont ez a gáz. Az érzelmi zsarolás. Mint egy pióca. Kihasználja, hogy szereted... :(


Hát, én nem maradnék vele, csodállak, hogy mindezek ellenére is vele maradsz. Jó csajsziehetsz. Kár, hogy beszippantott az elcseszett univerzumába már. Remélem azért időben felismered a szívedben is, hogy ki kell szállnod. Mert biztos, hogy itt csak te fogsz rosszul járni.


Puszi

2014. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!