Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy éve szerelmes vagyok egy pasiba és őt nem érdekli? Miért nem tudom elfelelyteni?

Figyelt kérdés

van egy sràc akibe nagyon règòta szerelmes vagyok, de ő nem foglalkozik ezzel és én màr belepusztulok a fàjdalomba..

Van tippetek hogy mit csinaljak? tovabb probàlkozzak vagy ne?? de hogyan felejtsem el??

kort is irjatok...köszi



2014. júl. 29. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
felelytsd el :D
2014. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Tanuly meg hejesen irni
2014. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
El vagy foglalva a helyesírás elfelejtésével.
2014. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mokledor válasza:
Hát elfelejteni nagyon nehezen fogod. Ha még mindíg tetszik akkor mennyél oa hozzá és beszélgess vele :)
2014. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?!
2014. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is érdeklődnék a korod felől. Amúgy próbálkoztál már nála konkrétan, tehát tudja az érzéseid, vagy csak a csodát vártad eddig?
2014. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

tudja hogy mit érzek csak olyan helyzetben élünk amiben nem lenne előnyös ez a kapcsolat.. legalabbis ő ezt gondolja

ja és bocsi a helyesirasert

2014. júl. 29. 20:46
 8/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2014. júl. 29. 20:46
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyíltan megmondtad neki, hogy mit érzel?

Mert ha igen és azt mondta problémás, akkor valószínüleg nem lesz semmi belõle.Talán mégegyszer megpróbálhatod megmondani neki, hogy nagyon tetszik és csak azért is próbáljátok meg együtt, de ha nemet mondott ne nagyon reménykedj.De így legalább úgy felejtheted el, hogy mindent megtettél.Így gyorsabban/könnyebben is menne.

2014. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!