Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok és kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal, akivel találkozgattunk párszor, de nem történt semmi, mert időközben kiderült, hogy van barátja. Végül aztán így egyre közelebb kerültünk egymáshoz, a barátjával viszont nem találták nagyon a közös hangot ezért kb 1 hónapja szakítottak is. Nemrég járt nálam a lány, csókolóztunk, kézen fogva jártunk, együtt aludtunk, több nem történt, de azt mondta szeret, viszont még van egy kis időre szüksége amíg készen állna egy újabb kapcsolatra. Erre 1,5 hete (3 nappal a találkozásunk után) összefutott a volt barátjával egy buliban, aki elkezdte visszasírni magát hozzá.. A csaj pedig még vevő is lett volna rá, viszont az exe nem kereste utána ezért mindig idegeskedett, amit én is észrevettem rajta. Végül pár napja mondta el ezt nekem a lány, mert rákérdeztem és állítja, nem lenne olyan naiv, hogy újra összejöjjön az exével. Én mégis azt hiszem, hogy még mindig őt szereti, én pedig nem szeretném elengedni, de valahogy ezt tisztázni kéne vele.
2014. júl. 29. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz. Nem fogsz tudni sokat hatni az érzéseire. Ha forszírozod a dolgot, akkor téged is otthagy. Adj neki időt, hátha jobban megszeret. Ha ez megtörténik, akkor utánna jön az, hogy "ááá hogy lehettem ilyen hülye hogy abba a balekba voltam beleesve". Ha viszont nem történik semmi előrelépés, továbbra is húzzák egymást stb, akkor mindenképp nézz más alternatíva után, csak az idődet fecséreled. (aztán meg rábaxol a végén úgyis)
2014. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Drága Barátom.....belekerültél egy jó kis "édeshármasba".

Volt ilyenben részem.....tapasztalatból írom a következő sorokat.

Ha egy lány azt mondja Neked, hogy nincs még túl az előző kapcsolatán akkor ne erőltessed azt, mert teljesen felesleges... csak magaddal böksz ki, de nagyon!!!

Lehetsz bármennyire szerelmes vagy odaadó a lánnyal ha nem Rajtad jár az esze....a végén ki fogsz készülni, féltékeny leszel és az idegeskedéssel elmegy az önbizalmad pedig valószínűleg semmit nem csinálnál rosszul.....ilyen kapcsolatra mondják hogy "energiavámpír". :)

Mivel már jelezted a lány felé, hogy bejönne Neked és Ő vette a lapot, de leállított (hozzáteszem, hogy nagyon helyesen!!!)... így átkerült a labda hozzá...ezek után Neki kell lépnie. Ha sikerült lezárnia magában a dolgot az exével, akkor valószínűleg jelentkezni fog, kérdés ki tudod-e várni amíg összeszedi a gondolatait. Ne próbáld győzködni mert teljesen felesleges!!!!

Ha jelentkezik, akkor legyél nagyon megértő és közvetlen és véletlenül se hozzad szóba az exét, de ami még fontosabb....Neki se hagyjad, hogy ezt tegye!!! Ha mégis összefutnátok az Exével akkor legyél határozott és lényegre törő...nagyon fontos, hogy ne kezdeményezzél semmilyen beszélgetést vagy kapcsolatot az Exével!!!! Ne légy rá kíváncsi, ne legyél féltékeny.....észre se vedd, mint embert!!!!

37F

2014. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom :) Nem erőltettem semmit, nem is szeretném.
2014. júl. 29. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!